Peder Als — 3D virtuális múzeum
Sétáljon végig egy virtuális galériában, amely Peder Als 32 művével teli.
- Portrait of Christian VII, King of Denmark – katalógusbejegyzés – Peder Als alkotása
- Andreas Hauch, kommandant på Kronborg
- Anna Cathrine Hauch, født von der Maase – katalógusbejegyzés – Peder Als alkotása
- Dameportræt, kaldet frøken Sneedorf – katalógusbejegyzés – Peder Als alkotása
- Materialforvalter Bartholin (?) – Peder Als
- Portrait of Countess Eleonora Agnes Scheel, neé Raben – katalógusbejegyzés – Peder Als alkotása
- Den unge Tobias – Peder Als
- Ærkeenglen Raphael – katalógusbejegyzés – Peder Als alkotása
- Dronning Semiramis som sværger ikke at ville rede sit hår før hun har underkuet et oprør – katalógusbejegyzés – Peder Als alkotása
- Portrait of Sophia Magdalena of Denmark, as princess. – katalógusbejegyzés – Peder Als alkotása
- Portrait of King Christian VII of Denmark – Peder Als
- Dronning Semiramis som sværger ikke at ville rede sit hår før hun har underkuet et oprør
- The Court Jeweller Christopher Fabritius and his Wife Gundel, née Berntz – katalógusbejegyzés – Peder Als alkotása
- Woman with naked Breast
- Portrait of Sophie Magdalene of Brandenburg-Kulmbach, Queen of Denmark. – katalógusbejegyzés
- Portrait of Johan Edvard Mandelberg. – katalógusbejegyzés – Peder Als alkotása
- Carl Gottlieb von Reitzenstein. – katalógusbejegyzés – Peder Als alkotása
- Den hellige Barbara
- Count Eggert Christopher Knuth
- Portrait of Anton Raphael Mengs – katalógusbejegyzés
- Nicolas-Henri Jardin – katalógusbejegyzés – Peder Als alkotása
- Portrait of Frederik Christian Møsting, Peder Als
- Queen Carolina Matilde of Denmark (1751-1775) – katalógusbejegyzés – Peder Als alkotása
- Portrait of Regitze Sophie Skeel, née Baroness Güldencrone – katalógusbejegyzés – Peder Als alkotása
- Peter Christian Winsløw. – katalógusbejegyzés
- Portrait of Johan Hartvig Ernst Bernstorff, Peder Als
- Portrait of Queen Louise of Denmark, married to King Frederik V. – katalógusbejegyzés – Peder Als alkotása
- Christian VII as a Child – katalógusbejegyzés – Peder Als alkotása
- Portrait of Jean Henri Desmercières
- Portrait of Maria Numsen – katalógusbejegyzés – Peder Als alkotása
- Peder Als: Portrait of Elisabeth von Mösting
- Portrait of Miss Eichel. – katalógusbejegyzés
Peder Als
3D virtuális múzeum
⚠
A múzeum nem tölthető be



