Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Adolphus Knell oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Adolphus Knell: statisztikai összefoglaló
A Shipping Off Oystermouth a(z) Adolphus Knell legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 12% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: The Battle Of Camperdown és A Brixham Trawler. Összes megtekintés: 3 400 (1 300 művészprofil, 2 100 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (3 100 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (94%), telefonok (3%) és tabletek (3%). Megfigyelt preferencia: Zavará színkombináció (Színharmónia), a látogatások 20%-e a 8% katalógushoz.
A(z) Adolphus Knell legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Adolphus Knell legnézttkész műve.
-
1
Shipping Off Oystermouth
300 látogatás · 12,0%
-
2
The Battle Of Camperdown
200 látogatás · 8,0%
-
3
A Brixham Trawler
200 látogatás · 8,0%
-
4
Frigates and a cutter at spithead
200 látogatás · 8,0%
-
5
The Flagship At Dusk
200 látogatás · 8,0%
-
6
Sunset Scene
200 látogatás · 8,0%
-
7
The British Royal Yacht Victoria ^ Albert (ii) Arriving At Antwerp With The Newly-wed Prussian Crown Prince And Princess Aboard
100 látogatás · 4,0%
-
8
Hms 'shannon' Lying Off Dover
100 látogatás · 4,0%
-
9
Hms 'pearl' Capturing The 'vengador'
100 látogatás · 4,0%
-
10
Hms 'pearl' Capturing The Slaver 'opposicao'
100 látogatás · 4,0%
Hány havi olvasószáma van a Adolphus Knell felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 1 100 | 2 000 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Havi hányan olvassák a Adolphus Knell műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Adolphus Knell művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 10,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 14,0% | 16,0% |
| Érezhető fényesség | 40,0% | 44,0% |
| Fényerék egyensúlya | 34,0% | 40,0% |
| Fényes | 2,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 34,0% | 32,0% |
| Finom színtónusú | 20,0% | 16,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 38,0% | 36,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 8,0% | 16,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 57,1% | 47,6% |
| Földszínek | 28,6% | 38,1% |
| Sötét tónusú | 14,3% | 14,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 28,0% | 24,0% |
| Egyensúlyos | 46,0% | 40,0% |
| Élénk | 26,0% | 36,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 0,0% |
| Lágy | 34,0% | 32,0% |
| Egyensúlyozott | 6,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 24,0% | 36,0% |
| Kijelentés | 32,0% | 32,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,0% | 20,0% |
| Lágyan kevert paletta | 4,0% | 8,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 38,0% | 20,0% |
| Egységes színpaletta | 50,0% | 52,0% |
Hogyan alakulnak Adolphus Knell legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Indiaman In The Thames | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A merchantman and other shi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An east indiaman reefed dow… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lord Hood At Toulon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The bay of ostende - a brea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The ship ‘Mountstuart Elphi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle Of Camperdown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A Painting Of The Battle Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Riding Out The Gale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heading for home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Adolphus Knell telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 200 | 94,1% |
| telefonok | 100 | 2,9% |
| tabletek | 100 | 2,9% |
Hogyan alakul el Adolphus Knell olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Mennyi a Adolphus Knell napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
Adolphus Knell: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Adolphus Knell-nak?
- Shipping Off Oystermouth: 300 megtekintés, a megtekintések 12%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Adolphus Knell olvasótábora?
- 3 400 látogatás tizenkét hónapban (1 300 művészoldal, 2 100 alkotás).
Adolphus Knell műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (94%), telefonok (3%) és tabletek (3%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 94% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Adolphus Knell műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Zavará színkombináció (Színharmónia): a látogatások 20%-át teszi ki a 8% katalógusból.