Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Aert Van Der Neer oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Aert Van Der Neer: statisztikai összefoglaló
A A Frozen River near a Village, with Golfers and Skaters a(z) Aert Van Der Neer legnézettebb műve: 1 500 megtekintés tizenkét hónapban, ami 25% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: River in Winter és River View by Moonlight. Összes megtekintés: 5 300 (600 művészprofil, 4 700 alkotás). 567% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (3 000 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (92%), telefonok (4%) és tabletek (4%). Megfigyelt preferencia: Érezhető fényesség (Fényerő), a látogatások 54%-e a 30% katalógushoz.
A(z) Aert Van Der Neer legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Aert Van Der Neer legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Aert Van Der Neer felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
2 600
Aug 2026
100
200
Sze 2026
100
1 900
Havi hányan olvassák a Aert Van Der Neer műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Aert Van Der Neer művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
58,3%
67,9%
Nyugodt
16,7%
17,9%
Nosztalgikus
8,3%
10,7%
Éteri
8,3%
3,6%
Dramatikus
8,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
58,3%
75,0%
Nyugodt
8,3%
14,3%
Melankolikus
16,7%
10,7%
Drámai
8,3%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
8,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
33,3%
27,1%
Lágy árnyékok
30,0%
18,6%
Érezhető fényesség
30,0%
54,2%
Fényerék egyensúlya
6,7%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
56,7%
76,3%
Finom színtónusú
26,7%
6,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
13,3%
17,0%
Egyértelmű színprészenység
3,3%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
71,4%
81,8%
Semleges tónusok
14,3%
12,1%
Monokróm
9,5%
6,1%
Sötét tónusú
4,8%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
56,7%
76,3%
Egyensúlyos
36,7%
13,6%
Élénk
6,7%
10,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
16,7%
8,5%
Lágy
20,0%
20,3%
Egyensúlyozott
10,0%
15,2%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
40,7%
Kijelentés
33,3%
15,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,7%
6,8%
Lágyan kevert paletta
6,7%
3,4%
Egyensúlyozott harmónia
23,3%
44,1%
Erős színegyüntetés
46,7%
27,1%
Egységes színpaletta
16,7%
18,6%
Hogyan alakulnak Aert Van Der Neer legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Folyamatban lévő tájképet n…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
River in Winter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
The Farrier
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Landscape with Windmill
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
River Landscape by Moonligh…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape at Sunset
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Night Landscape with a River
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
River View by Moonlight
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
Company by the fireplace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sports on a Frozen River
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Aert Van Der Neer telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
4 900
92,5%
telefonok
200
3,8%
tabletek
200
3,8%
Hogyan alakul el Aert Van Der Neer olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
500
71,4%
Bolgár
200
28,6%
Mennyi a Aert Van Der Neer napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
1 200
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
200
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 500
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
300
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 900
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
300
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
2 200
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
Aert Van Der Neer: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Aert Van Der Neer-nak?
A Frozen River near a Village, with Golfers and Skaters: 1 500 megtekintés, a megtekintések 25%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Aert Van Der Neer olvasótábora?
5 300 látogatás tizenkét hónapban (600 művészoldal, 4 700 alkotás).
Aert Van Der Neer műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
A konzultációk számítógépek (92%), telefonok (4%) és tabletek (4%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 92% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Aert Van Der Neer műveinek valamely kategóriáját?
Igen, Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 54%-át teszi ki a 30% katalógusból.