Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Albert Bloch oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Albert Bloch: a konzultációk adatai
A(z) Albert Bloch művei közül a legkeresettebb a Night V, amely 12 hónap alatt 200 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 8%-át teszi ki. A rangsorban utána Piping Pierrot és untitled (4986) áll. A művész profilját 1 100 alkalommal, a művek oldalait pedig 2 200 alkalommal åpették meg, összesen 3 300 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 100%-el csökkent. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 2 600. A látogatók számítógépek (100%) eszközökön tekintik meg a feljegyzéseket. Az olvasók 54% esetben választják a Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) kategóriát, amely a katalógus 36% részét teszi ki.
Albert Bloch: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Albert Bloch műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Night V, 1917
200 látogatás · 8,3%
-
2
Piping Pierrot
200 látogatás · 8,3%
-
3
untitled (4986)
200 látogatás · 8,3%
-
4
March of the clowns, 1941
100 látogatás · 4,2%
-
5
The blind man, 1942
100 látogatás · 4,2%
-
6
Lied I, 1914
100 látogatás · 4,2%
-
7
Figures on Dark Ground, 1916
100 látogatás · 4,2%
-
8
Old Graverayd, 1940
100 látogatás · 4,2%
-
9
The Garden of Asses II, 1939
100 látogatás · 4,2%
-
10
Walk to Emmaus, 1938
100 látogatás · 4,2%
Mikor olvassák a Albert Bloch rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 1 000 | 1 600 |
| Aug 2026 | 100 | 400 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mikor keresik a(z) Albert Bloch műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Albert Bloch alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 26,0% | 16,7% |
| Lágy árnyékok | 34,0% | 45,8% |
| Érezhető fényesség | 30,0% | 29,2% |
| Fényerék egyensúlya | 8,0% | 4,2% |
| Fényes | 2,0% | 4,2% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 22,0% | 16,7% |
| Finom színtónusú | 20,0% | 8,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 36,0% | 54,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 22,0% | 20,8% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 54,8% | 59,1% |
| Sötét tónusú | 33,3% | 27,3% |
| Semleges tónusok | 11,9% | 13,6% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 24,0% | 16,7% |
| Egyensúlyos | 52,0% | 62,5% |
| Élénk | 24,0% | 20,8% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 14,0% | 20,8% |
| Lágy | 32,0% | 33,3% |
| Egyensúlyozott | 22,0% | 16,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,0% | 16,7% |
| Kijelentés | 18,0% | 12,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 16,0% | 8,3% |
| Lágyan kevert paletta | 8,0% | 8,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 24,0% | 29,2% |
| Erős színegyüntetés | 40,0% | 50,0% |
| Egységes színpaletta | 12,0% | 4,2% |
Melyek Albert Bloch legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nacht I (Night I) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lamentation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (2519) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (Infernal figures) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (8825) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| untitled (8809) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Three Pierrots No. 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| For clown IV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| untitled (1916) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul Albert Bloch konzultációinak megtekintési eloszlása eszközönként?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 300 | 100,0% |
Mely nyelveken keresik Albert Bloch?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi konzultáció Albert Bloch számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 100 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 300 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 100 |
| pén 16 Okt | 100 |
| szo 17 Okt | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 200 |
Albert Bloch olvasótábora
Melyik Albert Bloch műve a leggyakrabban megtekintett?
- Night V az első helyen 200 megtekintéssel és 8% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Albert Bloch olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 3 300 látogatás tizenkét hónapban: 1 100 a művész profilján, 2 200 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Albert Bloch olvasói?
- számítógépek (100%) eszközöket használnak; a számítógépek a megtekintések 100%-át teszi ki.
Mely Albert Bloch művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) leírású művek 54% látogatást generálnak a katalógus 36% részére.