Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Alfred Elmore oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Alfred Elmore: statisztikai összefoglaló
A Much ado about nothing a(z) Alfred Elmore legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 18% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Execution of Mary Queen of Scots és Dorothy vernon's doorway, haddon hall. Összes megtekintés: 1 500 (500 művészprofil, 1 000 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (1 400 látogatás). Megfigyelt preferencia: Sötét (Fényerő), a látogatások 64%-e a 50% katalógushoz.
A(z) Alfred Elmore legjobb 8 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Alfred Elmore legnézttkész műve.
-
1
Much ado about nothing
200 látogatás · 18,2%
-
2
Execution of Mary Queen of Scots
200 látogatás · 18,2%
-
3
Dorothy vernon's doorway, haddon hall
200 látogatás · 18,2%
-
4
Portrait of a Girl
100 látogatás · 9,1%
-
5
Charles V at the Monastery of Yuste
100 látogatás · 9,1%
-
6
On the Brink
100 látogatás · 9,1%
-
7
Supplication
100 látogatás · 9,1%
-
8
Marie Antoinette in the Prison of the Temple
100 látogatás · 9,1%
Hány havi olvasószáma van a Alfred Elmore felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Havi hányan olvassák a Alfred Elmore műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Alfred Elmore művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 50,0% | 63,6% |
| Lágy árnyékok | 43,8% | 36,4% |
| Érezhető fényesség | 6,2% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 25,0% | 36,4% |
| Finom színtónusú | 31,2% | 27,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 31,2% | 27,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,2% | 9,1% |
| Éles színűség | 6,2% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 43,8% | 45,5% |
| Egyensúlyos | 43,8% | 45,5% |
| Élénk | 12,5% | 9,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 18,8% | 27,3% |
| Lágy | 6,2% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 12,5% | 9,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 31,2% | 36,4% |
| Kijelentés | 31,2% | 27,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,5% | 9,1% |
| Lágyan kevert paletta | 6,2% | 18,2% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,2% | 9,1% |
| Erős színegyüntetés | 62,5% | 45,5% |
| Egységes színpaletta | 12,5% | 18,2% |
Hogyan alakulnak Alfred Elmore legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pompeii, a.d | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Supplication | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Marie Antoinette in the Pri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Self portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Brink | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Origin of the Stocking… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The novice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dorothy vernon's doorway, h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Romeo and Juliet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Alfred Elmore olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Alfred Elmore napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Alfred Elmore: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Alfred Elmore-nak?
- Much ado about nothing: 200 megtekintés, a megtekintések 18%-e. A lista 8. helyezésig szól.
Mennyi a Alfred Elmore olvasótábora?
- 1 500 látogatás tizenkét hónapban (500 művészoldal, 1 000 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Alfred Elmore műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Sötét (Fényerő): a látogatások 64%-át teszi ki a 50% katalógusból.