André DerainOlvasótábori és tanácsadói statisztikák
1880
–
1954
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg André Derain oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
André Derain: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban André Derain legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Charing Cross Híd, London volt: 9 100 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 15%-át teszi ki. Ezt követi Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) és Woman in a Chemise. A André Derain oldalát összesen 68 700 alkalommal olvosták el: 20 800 alkalommal az művész profilján és 47 900 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 117%-el nőtt Sze 2026 és Okt 2026 között. A legnépszerűbb hónap Okt 2026 volt, 28 600 megtekintéssel. A bejegyzéseket Angol (29%), Francia (20%) és Spanyol (10%) nyelven olvashatja. A látogatók többsége Franciaország (17%), Amerikai Egyesült Államok (14%) és Egyesült Királyság (6%) területén található. A konzultáció számítógépek (61%), telefonok (35%) és tabletek (4%) eszközökön történik. A látogatók Élénk (Színintenzitás) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 78%-át, miközben a művek 20%-át teszi ki.
A(z) André Derain 10 legkeresettebb műve
André Derain művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
Hány alkalommal nézik meg André Derain felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
800
Júl 2026
1 500
17 700
Aug 2026
1 400
5 500
Sze 2026
4 800
8 400
Okt 2026
13 100
15 500
Mennyire gyakran tekintik meg André Derain műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú André Derain műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Karakteres
23,1%
50,8%
Békés, nyugodt
7,7%
14,4%
Nyugodt
15,4%
14,0%
Természetes tónusú
0,0%
10,7%
Dramatikus
30,8%
2,7%
Elegáns
7,7%
2,7%
Romantikus
0,0%
2,7%
Klasszikus
15,4%
0,8%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Energikus
15,4%
46,2%
Belső elmélyülést sugárzó
46,2%
15,7%
Nyugodt
15,4%
10,0%
Nosztalgikus
0,0%
10,0%
Nyugodt
0,0%
7,9%
Melankolikus
7,7%
4,3%
Örömteli
0,0%
3,5%
Drámai
7,7%
0,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
24,0%
7,3%
Lágy árnyékok
36,0%
20,5%
Érezhető fényesség
16,0%
45,6%
Fényerék egyensúlya
12,0%
24,7%
Fényes
12,0%
1,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
32,0%
4,0%
Finom színtónusú
20,0%
7,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
36,0%
19,8%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
48,2%
Éles színűség
0,0%
20,6%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Sötét tónusú
17,6%
50,6%
Földszínek
47,1%
28,9%
Semleges tónusok
32,4%
10,0%
Természet
0,0%
4,7%
Pasztell színek
0,0%
2,9%
Meleg tónusú
0,0%
2,4%
Monokróm
2,9%
0,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
32,0%
5,3%
Egyensúlyos
48,0%
16,4%
Élénk
20,0%
78,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
2,3%
Lágy
10,0%
14,2%
Egyensúlyozott
18,0%
8,7%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
26,1%
Kijelentés
34,0%
48,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
32,0%
60,7%
Lágyan kevert paletta
18,0%
14,7%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
12,9%
Erős színegyüntetés
22,0%
7,9%
Egységes színpaletta
18,0%
3,9%
Mely André Derain műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
bathers
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
800
London Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
300
Charing Cross from sw
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
300
200
Landscape at L'Estaque
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Hyde Park
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
100
The Turning Road, L'Estaque…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
100
Cypresses
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
400
0
Portrait of Madame Paul Gui…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Drying the Sails
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
300
500
Mountains at Collioure
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
600
Milyen eszközökkel tekintenek elre a André Derain alkotásaira?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
41 600
60,6%
telefonok
24 300
35,4%
tabletek
2 800
4,1%
Mely nyelveken keresik André Derain?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
3 700
28,9%
Francia
2 500
19,5%
Spanyol
1 300
10,2%
Holland
1 100
8,6%
Orosz
900
7,0%
Portugál
600
4,7%
Szlovák
500
3,9%
Olasz
400
3,1%
Román
400
3,1%
Dán
300
2,3%
Hány André Derain konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
Nap
Látogatások
csüt 15 Okt
800
pén 16 Okt
1 300
szo 17 Okt
900
vas 18 Okt
1 200
hét 19 Okt
1 400
kedd 20 Okt
2 500
sze 21 Okt
2 500
csüt 22 Okt
700
pén 23 Okt
1 100
szo 24 Okt
1 300
vas 25 Okt
1 100
hét 26 Okt
1 800
kedd 27 Okt
1 900
sze 28 Okt
1 100
csüt 29 Okt
900
pén 30 Okt
900
szo 31 Okt
1 500
vas 1 Nov
1 800
hét 2 Nov
1 300
kedd 3 Nov
1 600
sze 4 Nov
3 900
csüt 5 Nov (előrejelzés)
900
pén 6 Nov (előrejelzés)
1 300
szo 7 Nov (előrejelzés)
1 500
vas 8 Nov (előrejelzés)
1 600
hét 9 Nov (előrejelzés)
1 800
kedd 10 Nov (előrejelzés)
2 400
sze 11 Nov (előrejelzés)
3 000
csüt 12 Nov (előrejelzés)
1 000
pén 13 Nov (előrejelzés)
1 400
szo 14 Nov (előrejelzés)
1 500
vas 15 Nov (előrejelzés)
1 700
hét 16 Nov (előrejelzés)
1 800
kedd 17 Nov (előrejelzés)
2 500
sze 18 Nov (előrejelzés)
3 100
csüt 19 Nov (előrejelzés)
1 000
pén 20 Nov (előrejelzés)
1 400
szo 21 Nov (előrejelzés)
1 600
vas 22 Nov (előrejelzés)
1 700
hét 23 Nov (előrejelzés)
1 900
kedd 24 Nov (előrejelzés)
2 500
sze 25 Nov (előrejelzés)
3 200
Kérdések André Derain olvasótájáról
Mely André Derain művei a legnépszerűbbek?
Charing Cross Híd, London, 9 100 megtekintéssel (15% André Derain összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik André Derain a(z) WikiOO.org felületén?
68 700 alkalom a tizenkét hónapban: 20 800 az artist profilján és 47 900 a műalkotások oldalán.
Milyen eszközökön keresik André Derain?
André Derain profilját számítógépek (61%), telefonok (35%) és tabletek (4%) eszközön keresztül tekintik meg; a megtekintések 61%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Mely nyelveken keresik André Derain?
Angol (29%), Francia (20%) és Spanyol (10%) nyelven. Az első helyet a Angol fogjaja el 29% arányban.
Milyen műveit szeretik a leginkább André Derain alkotásai közül a olvasók?
Élénk (Színintenzitás): a látogatások 78%-át, a katalógus 20%-ával szemben.