Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Annibale Carracci oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Annibale Carracci: statisztikai összefoglaló
A Hercules választása a(z) Annibale Carracci legnézettebb műve: 3 100 megtekintés tizenkét hónapban, ami 12% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: The Galleria Farnese és Szélvédő tájkép. Összes megtekintés: 26 000 (3 500 művészprofil, 22 500 alkotás). 50% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (19 300 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (88%), telefonok (10%) és tabletek (2%). Megfigyelt preferencia: Finom színtónusú (Színelnyomás), a látogatások 60%-e a 42% katalógushoz.
A(z) Annibale Carracci legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Annibale Carracci legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Annibale Carracci felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
1 700
Júl 2026
1 900
17 400
Aug 2026
400
1 600
Sze 2026
1 200
1 800
Havi hányan olvassák a Annibale Carracci műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Annibale Carracci művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
42,9%
50,5%
Elegáns
9,5%
15,3%
Békés, nyugodt
9,5%
11,7%
Nyugodt
23,8%
8,2%
Romantikus
4,8%
9,7%
Klasszikus
0,0%
2,5%
Éteri
4,8%
1,0%
Természetes tónusú
4,8%
0,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
14,3%
23,5%
Melankolikus
14,3%
19,4%
Belső elmélyülést sugárzó
19,1%
12,8%
Nyugodt
14,3%
10,2%
Romantikus
0,0%
9,7%
Szellemi
14,3%
5,6%
Rejtélyes
14,3%
5,1%
Örömteli
4,8%
3,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
54,0%
39,9%
Lágy árnyékok
22,0%
27,8%
Érezhető fényesség
24,0%
22,2%
Fényerék egyensúlya
0,0%
8,3%
Fényes
0,0%
1,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
34,0%
15,4%
Finom színtónusú
42,0%
59,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
24,1%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
0,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
88,1%
77,9%
Semleges tónusok
9,5%
12,8%
Monokróm
0,0%
5,8%
Pasztell színek
0,0%
3,1%
Sötét tónusú
2,4%
0,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
48,0%
40,6%
Egyensúlyos
48,0%
54,5%
Élénk
4,0%
4,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
12,0%
16,2%
Lágy
14,0%
12,0%
Egyensúlyozott
6,0%
5,6%
Erőteljes kontrasztú
30,0%
29,3%
Kijelentés
38,0%
36,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
7,5%
Lágyan kevert paletta
4,0%
9,4%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
15,0%
Erős színegyüntetés
52,0%
51,9%
Egységes színpaletta
16,0%
16,2%
Hogyan alakulnak Annibale Carracci legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Hercules választása
0
0
0
0
0
0
0
0
400
2 100
200
100
Szélvédő tájkép
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
100
A Krisztus temetése
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Pietà with St Francis and M…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mocking of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Piéta
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
Venus with a Satyr and Cupi…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
100
0
Pietà
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Lamentation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Annibale Carracci telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
22 900
88,1%
telefonok
2 700
10,4%
tabletek
400
1,5%
Hogyan alakul el Annibale Carracci olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Chinese
300
25,0%
Horvát
200
16,7%
Német
100
8,3%
Spanyol
100
8,3%
Francia
100
8,3%
Japán
100
8,3%
Koreai
100
8,3%
Portugál
100
8,3%
Ukrán
100
8,3%
Mennyi a Annibale Carracci napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
200
hét 28 Sze
400
kedd 29 Sze
1 000
sze 30 Sze
900
csüt 1 Okt
1 000
pén 2 Okt
300
szo 3 Okt
400
vas 4 Okt
300
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
300
sze 7 Okt
300
csüt 8 Okt
600
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
300
hét 12 Okt
400
kedd 13 Okt
500
sze 14 Okt
400
csüt 15 Okt
500
pén 16 Okt
400
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
400
sze 21 Okt (előrejelzés)
400
csüt 22 Okt (előrejelzés)
500
pén 23 Okt (előrejelzés)
200
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
300
sze 28 Okt (előrejelzés)
300
csüt 29 Okt (előrejelzés)
400
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
300
sze 4 Nov (előrejelzés)
200
csüt 5 Nov (előrejelzés)
300
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
Annibale Carracci: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Annibale Carracci-nak?
Hercules választása: 3 100 megtekintés, a megtekintések 12%-e. A lista 10. helyezésig szól.