Anton Raphael Mengs Látogatási statisztika

1728 – 1779

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Anton Raphael Mengs oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Anton Raphael Mengs: statisztikai összefoglaló

A A Székhely Ünnepélyes Szerződése a(z) Anton Raphael Mengs legnézettebb műve: 3 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 30% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Parnassus (study) és Johann Joachim Winckelmann (1717–1768). Összes megtekintés: 8 900 (1 100 művészprofil, 7 800 alkotás). 25% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (6 900 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (88%), telefonok (10%) és tabletek (2%). Megfigyelt preferencia: Inspiráló (Hangulat), a látogatások 41%-e a 6% katalógushoz.

A(z) Anton Raphael Mengs legjobb 10 műve a megtekintések alapján

A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Anton Raphael Mengs legnézttkész műve.

  1. A Székhely Ünnepélyes Szerződése 1 A Székhely Ünnepélyes Szerződése, 1509 3 200 látogatás · 29,9%
  2. Parnassus (study) 2 Parnassus (study), 1760 900 látogatás · 8,4%
  3. Johann Joachim Winckelmann (1717–1768) 3 Johann Joachim Winckelmann (1717–1768), 1777 600 látogatás · 5,6%
  4. The Holy Family 4 The Holy Family, 1760 600 látogatás · 5,6%
  5. Maria Luisa of Parma 5 Maria Luisa of Parma, 1765 500 látogatás · 4,7%
  6. The Penitent Magdalene 6 The Penitent Magdalene, 1752 400 látogatás · 3,7%
  7. Portrait of Peter Leopold of Habsburg-Lorraine (later Leopold II) 7 Portrait of Peter Leopold of Habsburg-Lorraine (later Leopold II), 1770 300 látogatás · 2,8%
  8. Perseus and Andromeda 8 Perseus and Andromeda, 1774 300 látogatás · 2,8%
  9. Charles IV as Prince 9 Charles IV as Prince, 1765 300 látogatás · 2,8%
  10. Self-Portrait 10 Self-Portrait, 1744 300 látogatás · 2,8%

Hány havi olvasószáma van a Anton Raphael Mengs felvételnek?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd meg az alapvető adatokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 2026100100
Júl 20269006 000
Aug 2026100700
Sze 202601 000

Havi hányan olvassák a Anton Raphael Mengs műveit?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak Anton Raphael Mengs legnézettebb művei az év folyamán?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd meg az alapvető adatokat
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
Johann Joachim Winckelmann…000000000400100100
Portrait of Ferdinand IV000000000000
Self Portrait000000000000
A Székhely Ünnepélyes Szerz…000000000900400200
The Adoration of the Shephe…000000000000
The Penitent Magdalene00000000040000
Charles IV as Prince0000000002000100
Maria Luisa of Parma00000000010000
Self-Portrait000000000000
Maria Luisa of Parma00000000050000

Anton Raphael Mengs telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Mutasd meg az alapvető adatokat
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek7 80087,6%
telefonok90010,1%
tabletek2002,2%

Hogyan alakul el Anton Raphael Mengs olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Mutasd meg az alapvető adatokat
NyelvLátogatásokMegosztás
Török100100,0%

Mennyi a Anton Raphael Mengs napi olvasószáma a előrejelzés alapján?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd meg az alapvető adatokat
NapLátogatások
sze 23 Sze200
csüt 24 Sze500
pén 25 Sze0
szo 26 Sze700
vas 27 Sze200
hét 28 Sze0
kedd 29 Sze500
sze 30 Sze300
csüt 1 Okt100
pén 2 Okt0
szo 3 Okt0
vas 4 Okt0
hét 5 Okt0
kedd 6 Okt100
sze 7 Okt200
csüt 8 Okt300
pén 9 Okt0
szo 10 Okt100
vas 11 Okt0
hét 12 Okt0
kedd 13 Okt100
sze 14 Okt (előrejelzés)0
csüt 15 Okt (előrejelzés)0
pén 16 Okt (előrejelzés)0
szo 17 Okt (előrejelzés)0
vas 18 Okt (előrejelzés)0
hét 19 Okt (előrejelzés)0
kedd 20 Okt (előrejelzés)0
sze 21 Okt (előrejelzés)0
csüt 22 Okt (előrejelzés)0
pén 23 Okt (előrejelzés)0
szo 24 Okt (előrejelzés)0
vas 25 Okt (előrejelzés)0
hét 26 Okt (előrejelzés)0
kedd 27 Okt (előrejelzés)0
sze 28 Okt (előrejelzés)0
csüt 29 Okt (előrejelzés)0
pén 30 Okt (előrejelzés)0
szo 31 Okt (előrejelzés)0
vas 1 Nov (előrejelzés)0
hét 2 Nov (előrejelzés)0
kedd 3 Nov (előrejelzés)0

Anton Raphael Mengs: gyakranIsmételt kérdések

Mi a(z) legnézettebb műve Anton Raphael Mengs-nak?

A Székhely Ünnepélyes Szerződése: 3 200 megtekintés, a megtekintések 30%-e. A lista 10. helyezésig szól.

Mennyi a Anton Raphael Mengs olvasótábora?

8 900 látogatás tizenkét hónapban (1 100 művészoldal, 7 800 alkotás).

Anton Raphael Mengs műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?

A konzultációk számítógépek (88%), telefonok (10%) és tabletek (2%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 88% arányal.

Kedvelik-e a látogatók Anton Raphael Mengs műveinek valamely kategóriáját?

Igen, Inspiráló (Hangulat): a látogatások 41%-át teszi ki a 6% katalógusból.