Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Arthur Gilbert oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Arthur Gilbert: statisztikai összefoglaló
A Landscape a(z) Arthur Gilbert legnézettebb műve: 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 24% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Stag Watering By Moonlight és Labourers Working In The Fields With Sheep Grazing. Összes megtekintés: 1 600 (100 művészprofil, 1 500 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (700 látogatás). Megfigyelt preferencia: Egyensúlyos (Színintenzitás), a látogatások 94%-e a 72% katalógushoz.
A(z) Arthur Gilbert legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Arthur Gilbert legnézttkész műve.
-
1
Landscape
400 látogatás · 23,5%
-
2
Stag Watering By Moonlight
300 látogatás · 17,6%
-
3
Labourers Working In The Fields With Sheep Grazing
200 látogatás · 11,8%
-
4
Moulin Huet Bay
200 látogatás · 11,8%
-
5
Fieldside Pastures
100 látogatás · 5,9%
-
6
Landscape
100 látogatás · 5,9%
-
7
Night, A Highland Home
100 látogatás · 5,9%
-
8
Henley on Thames
100 látogatás · 5,9%
-
9
In The Valley Near Strata, Florida,
100 látogatás · 5,9%
-
10
Landscape Artist
100 látogatás · 5,9%
Hány havi olvasószáma van a Arthur Gilbert felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 700 |
Havi hányan olvassák a Arthur Gilbert műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Arthur Gilbert művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 11,6% | 29,4% |
| Érezhető fényesség | 39,5% | 41,2% |
| Fényerék egyensúlya | 46,5% | 23,5% |
| Fényes | 2,3% | 5,9% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 30,2% | 5,9% |
| Finom színtónusú | 39,5% | 52,9% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 27,9% | 41,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,3% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 20,9% | 5,9% |
| Egyensúlyos | 72,1% | 94,1% |
| Élénk | 7,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 7,0% | 5,9% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,6% | 29,4% |
| Kijelentés | 74,4% | 64,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 9,3% | 17,6% |
| Lágyan kevert paletta | 2,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 2,3% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 53,5% | 35,3% |
| Egységes színpaletta | 32,6% | 47,1% |
Hogyan alakulnak Arthur Gilbert legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landscape Artist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Road Up Snowdon, North… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stag Watering By Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Rain Cloud Passing Off | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tranquil Day On The River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Labourers Working In The Fi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Sunshine On The Heath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marlow From The Thames | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset Over The Loch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holy Trinity, Stratford-on-… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Arthur Gilbert olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Arthur Gilbert napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 300 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 28 Nov (előrejelzés) | 0 |
Arthur Gilbert: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Arthur Gilbert-nak?
- Landscape: 400 megtekintés, a megtekintések 24%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Arthur Gilbert olvasótábora?
- 1 600 látogatás tizenkét hónapban (100 művészoldal, 1 500 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Arthur Gilbert műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Egyensúlyos (Színintenzitás): a látogatások 94%-át teszi ki a 72% katalógusból.