Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Arthur Hacker oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Arthur Hacker: a konzultációk adatai
A(z) Arthur Hacker művei közül a legkeresettebb a Figure walking on the shore, Lake Como, Italy, amely 12 hónap alatt 1 000 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 22%-át teszi ki. A rangsorban utána A Morning Walk és Fisherman's Wife áll. A művész profilját 700 alkalommal, a művek oldalait pedig 4 100 alkalommal åpették meg, összesen 4 800 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 567%-el nőtt. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 2 000. A látogatók számítógépek (71%), telefonok (27%) és tabletek (2%) eszközökön tekintik meg a feljegyzéseket. Az olvasók 41% esetben választják a Élénk (Színintenzitás) kategóriát, amely a katalógus 18% részét teszi ki.
Arthur Hacker: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Arthur Hacker műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Figure walking on the shore, Lake Como, Italy
1 000 látogatás · 21,7%
-
2
A Morning Walk, 1902
500 látogatás · 10,9%
-
3
Fisherman's Wife, 1885
500 látogatás · 10,9%
-
4
John Kitson, Last Chairman of the Torquay Local Board
300 látogatás · 6,5%
-
5
A Heavy Burden
300 látogatás · 6,5%
-
6
King Charles' Day
200 látogatás · 4,3%
-
7
Flare and Flutter: Piccadilly Circus at Night, 1912
100 látogatás · 2,2%
-
8
The Temptation of Sir Percival, 1894
100 látogatás · 2,2%
-
9
Musicienne du Silence, 1900
100 látogatás · 2,2%
-
10
Portrait Of Artist's Sister-in-Law, 1882
100 látogatás · 2,2%
Mikor olvassák a Arthur Hacker rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 300 |
| Júl 2026 | 200 | 1 800 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sze 2026 | 200 | 1 800 |
Mikor keresik a(z) Arthur Hacker műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Arthur Hacker alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 34,0% | 19,6% |
| Lágy árnyékok | 30,0% | 32,6% |
| Érezhető fényesség | 30,0% | 23,9% |
| Fényerék egyensúlya | 2,0% | 2,2% |
| Fényes | 4,0% | 21,7% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 30,0% | 17,4% |
| Finom színtónusú | 24,0% | 23,9% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 30,0% | 34,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 16,0% | 23,9% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 62,2% | 33,3% |
| Sötét tónusú | 24,4% | 30,9% |
| Semleges tónusok | 8,9% | 26,2% |
| Monokróm | 2,2% | 9,5% |
| Pasztell színek | 2,2% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 40,0% | 19,6% |
| Egyensúlyos | 42,0% | 39,1% |
| Élénk | 18,0% | 41,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 10,0% | 13,0% |
| Lágy | 24,0% | 39,1% |
| Egyensúlyozott | 14,0% | 2,2% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,0% | 30,4% |
| Kijelentés | 40,0% | 15,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 0,0% | 4,3% |
| Lágyan kevert paletta | 10,0% | 10,9% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 40,0% | 58,7% |
| Egységes színpaletta | 34,0% | 26,1% |
Melyek Arthur Hacker legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Morning Walk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| A Daughter of Judah | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Westminster Abbey at night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Innocence | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mrs R. E. Moare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flare and Flutter: Piccadil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Temptation of Sir Perci… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait Of Artist's Sister… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Autumn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Milking Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul Arthur Hacker konzultációinak megtekintési eloszlása eszközönként?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 400 | 70,8% |
| telefonok | 1 300 | 27,1% |
| tabletek | 100 | 2,1% |
Mely nyelveken keresik Arthur Hacker?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Japán | 800 | 80,0% |
| Angol | 200 | 20,0% |
Hány napi konzultáció Arthur Hacker számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 400 |
| szo 26 Sze | 700 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 200 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 300 |
| pén 9 Okt | 200 |
| szo 10 Okt | 500 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt | 400 |
| kedd 13 Okt | 200 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 300 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 600 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 300 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 700 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 300 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 700 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 200 |
Arthur Hacker olvasótábora
Melyik Arthur Hacker műve a leggyakrabban megtekintett?
- Figure walking on the shore, Lake Como, Italy az első helyen 1 000 megtekintéssel és 22% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Arthur Hacker olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 4 800 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész profilján, 4 100 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Arthur Hacker olvasói?
- számítógépek (71%), telefonok (27%) és tabletek (2%) eszközöket használnak; a számítógépek a megtekintések 71%-át teszi ki.
Mely Arthur Hacker művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Élénk (Színintenzitás) leírású művek 41% látogatást generálnak a katalógus 18% részére.