Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Auguste Herbin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Auguste Herbin: a konzultációk adatai
A(z) Auguste Herbin művei közül a legkeresettebb a Hamburg's Port, amely 12 hónap alatt 200 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 20%-át teszi ki. A rangsorban utána Landscape with Poplars és Corsican Landscape áll. A művész profilját 900 alkalommal, a művek oldalait pedig 700 alkalommal åpették meg, összesen 1 600 megtekintés. Sze 2026 és Okt 2026 között a megtekintések száma 50%-el nőtt. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 800. Az olvasók 62% esetben választják a Földszínek (Színpaletta) kategóriát, amely a katalógus 43% részét teszi ki.
Auguste Herbin: a(z) 9 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Auguste Herbin műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Hamburg's Port, 1907
200 látogatás · 20,0%
-
2
Landscape with Poplars, 1907
100 látogatás · 10,0%
-
3
Corsican Landscape, 1907
100 látogatás · 10,0%
-
4
Landscape at Creteil, 1909
100 látogatás · 10,0%
-
5
Entrance to the Corbeau Mill, 1908
100 látogatás · 10,0%
-
6
Composition, 1916
100 látogatás · 10,0%
-
7
The Coast at Haute Isle, 1906
100 látogatás · 10,0%
-
8
Composition, 1927
100 látogatás · 10,0%
-
9
Church at Orgeruse, 1908
100 látogatás · 10,0%
Mikor olvassák a Auguste Herbin rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 600 |
| Aug 2026 | 300 | 0 |
| Sze 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 200 | 100 |
Mikor keresik a(z) Auguste Herbin műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Auguste Herbin alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 16,7% | 10,0% |
| Lágy árnyékok | 16,7% | 10,0% |
| Érezhető fényesség | 61,1% | 80,0% |
| Fényerék egyensúlya | 5,6% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 0,0% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 16,7% | 20,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 38,9% | 50,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 44,4% | 30,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 42,9% | 62,5% |
| Sötét tónusú | 42,9% | 25,0% |
| Semleges tónusok | 14,3% | 12,5% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 5,6% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 55,6% | 60,0% |
| Élénk | 38,9% | 40,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 5,6% | 0,0% |
| Lágy | 11,1% | 10,0% |
| Egyensúlyozott | 5,6% | 20,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 11,1% | 10,0% |
| Kijelentés | 66,7% | 60,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 38,9% | 50,0% |
| Lágyan kevert paletta | 22,2% | 10,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,7% | 30,0% |
| Erős színegyüntetés | 22,2% | 10,0% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Melyek Auguste Herbin legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait de Madame Herbin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hamburg's Port | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Church at Orgeruse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Coast at Haute Isle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Mill at Saint Bénin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entrance to the Corbeau Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape at Creteil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Corsican Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Auguste Herbin?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Spanyol | 300 | 50,0% |
| Angol | 200 | 33,3% |
| Olasz | 100 | 16,7% |
Hány napi konzultáció Auguste Herbin számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 100 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 100 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 100 |
| hét 2 Nov | 100 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 700 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 800 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 100 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 100 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 1 000 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 200 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 200 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 200 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 1 100 |
Auguste Herbin olvasótábora
Melyik Auguste Herbin műve a leggyakrabban megtekintett?
- Hamburg's Port az első helyen 200 megtekintéssel és 20% megtekintési aránnyal. 9 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Auguste Herbin olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 1 600 látogatás tizenkét hónapban: 900 a művész profilján, 700 a művekkel.
Mely Auguste Herbin művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Földszínek (Színpaletta) leírású művek 62% látogatást generálnak a katalógus 43% részére.