Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Bernáth Aurél oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Bernáth Aurél: a konzultációk adatai
A(z) Bernáth Aurél művei közül a legkeresettebb a Road At The Lakeside, amely 12 hónap alatt 300 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 30%-át teszi ki. A rangsorban utána Riviera és The Charles Bridge In Prague áll. A művész profilját 600 alkalommal, a művek oldalait pedig 500 alkalommal åpették meg, összesen 1 100 megtekintés. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 500. Az olvasók 40% esetben választják a Egyensúlyozott (Kontraszt) kategóriát, amely a katalógus 12% részét teszi ki.
Bernáth Aurél: a(z) 8 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Bernáth Aurél műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Road At The Lakeside
300 látogatás · 30,0%
-
2
Riviera
100 látogatás · 10,0%
-
3
The Charles Bridge In Prague
100 látogatás · 10,0%
-
4
Alice And Marili On The Balcony
100 látogatás · 10,0%
-
5
Self-portrait In A Yellow Coat
100 látogatás · 10,0%
-
6
The Port Of Genoa
100 látogatás · 10,0%
-
7
Morning
100 látogatás · 10,0%
-
8
Cathedrals And Houses
100 látogatás · 10,0%
Mikor olvassák a Bernáth Aurél rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 400 | 100 |
Mikor keresik a(z) Bernáth Aurél műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Bernáth Aurél alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 12,0% | 10,0% |
| Lágy árnyékok | 32,0% | 50,0% |
| Érezhető fényesség | 24,0% | 20,0% |
| Fényerék egyensúlya | 24,0% | 10,0% |
| Fényes | 8,0% | 10,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 36,0% | 10,0% |
| Finom színtónusú | 32,0% | 40,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 20,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 12,0% | 30,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 57,1% | 33,3% |
| Sötét tónusú | 28,6% | 50,0% |
| Földszínek | 14,3% | 16,7% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 40,0% | 10,0% |
| Egyensúlyos | 40,0% | 50,0% |
| Élénk | 20,0% | 40,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 0,0% |
| Lágy | 24,0% | 20,0% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 40,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 12,0% | 0,0% |
| Kijelentés | 48,0% | 40,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 28,0% | 30,0% |
| Lágyan kevert paletta | 20,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,0% | 30,0% |
| Erős színegyüntetés | 28,0% | 30,0% |
| Egységes színpaletta | 16,0% | 10,0% |
Melyek Bernáth Aurél legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Port Of Genoa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Peasant Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowerpot | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Railway near Piešťany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Gentleman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Counts And Castles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Villages | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Falling And Crying | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cathedrals And Houses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Bernáth Aurél?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Holland | 400 | 100,0% |
Hány napi konzultáció Bernáth Aurél számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 200 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 100 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
Bernáth Aurél olvasótábora
Melyik Bernáth Aurél műve a leggyakrabban megtekintett?
- Road At The Lakeside az első helyen 300 megtekintéssel és 30% megtekintési aránnyal. 8 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Bernáth Aurél olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 1 100 látogatás tizenkét hónapban: 600 a művész profilján, 500 a művekkel.
Mely Bernáth Aurél művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Egyensúlyozott (Kontraszt) leírású művek 40% látogatást generálnak a katalógus 12% részére.