Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Bartolomé Esteban Murillo oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Bartolomé Esteban Murillo: a konzultációk adatai
A(z) Bartolomé Esteban Murillo művei közül a legkeresettebb a Immaculate Conception of Soult, amely 12 hónap alatt 1 800 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 5%-át teszi ki. A rangsorban utána the immaculate conception és The Assumption of the Virgin áll. A művész profilját 3 600 alkalommal, a művek oldalait pedig 30 500 alkalommal åpették meg, összesen 34 100 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 2%-el nőtt. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 22 800. A konzultáció nyelvei: Francia (38%), Spanyol (28%) és Angol (6%). A látogatók számítógépek (78%), telefonok (21%) és tabletek (1%) eszközökön tekintik meg a feljegyzéseket. Az olvasók 43% esetben választják a Éteri (Hangulat) kategóriát, amely a katalógus 0% részét teszi ki.
Bartolomé Esteban Murillo: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Bartolomé Esteban Murillo műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
Mikor olvassák a Bartolomé Esteban Murillo rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
700
Júl 2026
1 100
21 700
Aug 2026
100
5 100
Sze 2026
2 300
3 000
Mikor keresik a(z) Bartolomé Esteban Murillo műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Bartolomé Esteban Murillo alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Éteri
0,0%
42,7%
Dramatikus
14,3%
20,3%
Békés, nyugodt
14,3%
11,5%
Nyugodt
42,9%
6,2%
Elegáns
14,3%
5,7%
Inspiráló
0,0%
5,2%
Romantikus
0,0%
3,6%
Misztikus
14,3%
2,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
28,6%
64,1%
Belső elmélyülést sugárzó
14,3%
9,4%
Nyugodt
0,0%
7,8%
Drámai
0,0%
3,6%
Nyugodt
14,3%
2,6%
Éteri
0,0%
2,6%
Melankolikus
0,0%
2,6%
Nosztalgikus
0,0%
2,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
42,0%
47,5%
Lágy árnyékok
42,0%
33,7%
Érezhető fényesség
10,0%
15,8%
Fényerék egyensúlya
6,0%
2,9%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
32,0%
27,6%
Finom színtónusú
28,0%
34,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
32,0%
28,1%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
10,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
82,9%
83,9%
Sötét tónusú
9,8%
12,5%
Semleges tónusok
7,3%
3,2%
Monokróm
0,0%
0,3%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
36,0%
38,7%
Egyensúlyos
56,0%
53,4%
Élénk
8,0%
7,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
16,0%
3,2%
Lágy
6,0%
13,5%
Egyensúlyozott
8,0%
9,1%
Erőteljes kontrasztú
12,0%
22,6%
Kijelentés
58,0%
51,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
6,7%
Lágyan kevert paletta
2,0%
5,0%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
12,9%
Erős színegyüntetés
54,0%
57,5%
Egységes színpaletta
18,0%
17,9%
Melyek Bartolomé Esteban Murillo legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A tébolylett fiú visszatéré…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
100
Immaculate Conception of So…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
300
The Holy Family with the Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Four Figures on a Step
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
The Immaculate Conception (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A Knight of Alcántara or Ca…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Virgin and Child in Glory
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Adoration of the Magi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Le jeune mendiant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Hogyan alakul Bartolomé Esteban Murillo konzultációinak megtekintési eloszlása eszközönként?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
26 500
77,7%
telefonok
7 100
20,8%
tabletek
500
1,5%
Mely nyelveken keresik Bartolomé Esteban Murillo?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
1 200
37,5%
Spanyol
900
28,1%
Angol
200
6,2%
Magyar
200
6,2%
Olasz
200
6,2%
Szlovák
200
6,2%
Portugál
100
3,1%
Orosz
100
3,1%
Svéd
100
3,1%
Hány napi konzultáció Bartolomé Esteban Murillo számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
200
szo 26 Sze
400
vas 27 Sze
300
hét 28 Sze
900
kedd 29 Sze
300
sze 30 Sze
400
csüt 1 Okt
900
pén 2 Okt
100
szo 3 Okt
400
vas 4 Okt
300
hét 5 Okt
400
kedd 6 Okt
900
sze 7 Okt
600
csüt 8 Okt
400
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
700
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
800
sze 14 Okt
300
csüt 15 Okt
600
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
200
vas 18 Okt (előrejelzés)
300
hét 19 Okt (előrejelzés)
300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
500
sze 21 Okt (előrejelzés)
300
csüt 22 Okt (előrejelzés)
400
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
300
hét 26 Okt (előrejelzés)
300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
400
sze 28 Okt (előrejelzés)
300
csüt 29 Okt (előrejelzés)
400
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
300
sze 4 Nov (előrejelzés)
200
csüt 5 Nov (előrejelzés)
300
Bartolomé Esteban Murillo olvasótábora
Melyik Bartolomé Esteban Murillo műve a leggyakrabban megtekintett?
Immaculate Conception of Soult az első helyen 1 800 megtekintéssel és 5% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Bartolomé Esteban Murillo olvasótábora a WikiOO.org platformon?
34 100 látogatás tizenkét hónapban: 3 600 a művész profilján, 30 500 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Bartolomé Esteban Murillo olvasói?
számítógépek (78%), telefonok (21%) és tabletek (1%) eszközöket használnak; a számítógépek a megtekintések 78%-át teszi ki.
Mely nyelveket használják Bartolomé Esteban Murillo olvasói?
Francia (38%), Spanyol (28%) és Angol (6%); a(z) Francia nyelv 38%-át teszi ki.
Mely Bartolomé Esteban Murillo művei felelnek meg az olvasók választásának?
A Éteri (Hangulat) leírású művek 43% látogatást generálnak a katalógus 0% részére.