Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Bartolomeo Vivarini oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Bartolomeo Vivarini: a konzultációk adatai
A(z) Bartolomeo Vivarini művei közül a legkeresettebb a Bartolomeo Vivarini Meg Szent János és Szent Péter oltára, amely 12 hónap alatt 300 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 20%-át teszi ki. A rangsorban utána Madonna della Misericordia és Triptych of St Mark (Pala di San Marco) áll. A művész profilját 700 alkalommal, a művek oldalait pedig 1 400 alkalommal åpették meg, összesen 2 100 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 100%-el nőtt. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 1 600. Az olvasók 54% esetben választják a Békés, nyugodt (Hangulat) kategóriát, amely a katalógus 37% részét teszi ki.
Bartolomeo Vivarini: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Bartolomeo Vivarini műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Bartolomeo Vivarini Meg Szent János és Szent Péter oltára
300 látogatás · 20,0%
-
2
Madonna della Misericordia, 1473
200 látogatás · 13,3%
-
3
Triptych of St Mark (Pala di San Marco), 1474
200 látogatás · 13,3%
-
4
Madonna Ülés alatt, 1482
200 látogatás · 13,3%
-
5
Triptych of St Mark (Pala di San Marco), 1474
100 látogatás · 6,7%
-
6
Altárfestmény, 1485
100 látogatás · 6,7%
-
7
Polyptych, 1464
100 látogatás · 6,7%
-
8
St Roch and the Angel, 1480
100 látogatás · 6,7%
-
9
Virgin Enthroned with Child and Saints, 1487
100 látogatás · 6,7%
-
10
St Nicholas of Bari
100 látogatás · 6,7%
Mikor olvassák a Bartolomeo Vivarini rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 100 | 100 |
Mikor keresik a(z) Bartolomeo Vivarini műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Bartolomeo Vivarini alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Békés, nyugodt | 36,8% | 53,8% |
| Éteri | 31,6% | 38,5% |
| Klasszikus | 15,8% | 0,0% |
| Misztikus | 10,5% | 7,7% |
| Luksusú | 5,3% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 14,3% | 13,3% |
| Lágy árnyékok | 65,7% | 73,3% |
| Érezhető fényesség | 20,0% | 13,3% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 0,0% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 48,6% | 46,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 40,0% | 46,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 11,4% | 6,7% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 82,9% | 93,3% |
| Sötét tónusú | 14,3% | 6,7% |
| Semleges tónusok | 2,9% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 5,7% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 80,0% | 93,3% |
| Élénk | 14,3% | 6,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 5,7% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 8,6% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 37,1% | 46,7% |
| Kijelentés | 48,6% | 53,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 5,7% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 8,6% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 17,1% | 33,3% |
| Erős színegyüntetés | 57,1% | 60,0% |
| Egységes színpaletta | 11,4% | 6,7% |
Melyek Bartolomeo Vivarini legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St Ambrose Polyptych (detai… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triptych of St Mark (Pala d… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Triptych (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Altárfestmény | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bartolomeo Vivarini Meg Sze… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 0 | 0 |
| Triptych | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna Ülés alatt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Sts Andrew and Nicholas of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Polyptych | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Ambrose Polyptych | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Bartolomeo Vivarini?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi konzultáció Bartolomeo Vivarini számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 200 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 300 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 200 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Bartolomeo Vivarini olvasótábora
Melyik Bartolomeo Vivarini műve a leggyakrabban megtekintett?
- Bartolomeo Vivarini Meg Szent János és Szent Péter oltára az első helyen 300 megtekintéssel és 20% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Bartolomeo Vivarini olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 2 100 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész profilján, 1 400 a művekkel.
Mely Bartolomeo Vivarini művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Békés, nyugodt (Hangulat) leírású művek 54% látogatást generálnak a katalógus 37% részére.