Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Beatrice Kreloff oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Beatrice Kreloff: statisztikai összefoglaló
A Figure 13 a(z) Beatrice Kreloff legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 33% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Figure 8 és Figure 17. Összes megtekintés: 1 000 (400 művészprofil, 600 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (900 látogatás). Megfigyelt preferencia: Fényes (Fényerő), a látogatások 33%-e a 8% katalógushoz.
A(z) Beatrice Kreloff legjobb 5 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Beatrice Kreloff legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Beatrice Kreloff felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Havi hányan olvassák a Beatrice Kreloff műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Beatrice Kreloff művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 16,7% | 16,7% |
| Érezhető fényesség | 25,0% | 16,7% |
| Fényerék egyensúlya | 50,0% | 33,3% |
| Fényes | 8,3% | 33,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 0,0% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 16,7% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 41,7% | 33,3% |
| Éles színűség | 41,7% | 66,7% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét tónusú | 45,5% | 33,3% |
| Természet | 18,2% | 16,7% |
| Élénk | 9,1% | 33,3% |
| Semleges tónusok | 18,2% | 0,0% |
| Pasztell színek | 9,1% | 16,7% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 0,0% | 0,0% |
| Élénk | 100,0% | 100,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 33,3% | 50,0% |
| Lágy | 41,7% | 50,0% |
| Egyensúlyozott | 16,7% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 8,3% | 0,0% |
| Kijelentés | 0,0% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,3% | 16,7% |
| Lágyan kevert paletta | 33,3% | 33,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,7% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 41,7% | 50,0% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Hogyan alakulnak Beatrice Kreloff legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Figure 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figure 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Figure 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Figure 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figure 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figure 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Figure | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figure 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Figure 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figure 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Beatrice Kreloff olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Beatrice Kreloff napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Beatrice Kreloff: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Beatrice Kreloff-nak?
- Figure 13: 200 megtekintés, a megtekintések 33%-e. A lista 5. helyezésig szól.
Mennyi a Beatrice Kreloff olvasótábora?
- 1 000 látogatás tizenkét hónapban (400 művészoldal, 600 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Beatrice Kreloff műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Fényes (Fényerő): a látogatások 33%-át teszi ki a 8% katalógusból.