Ben Nicholson Om Látogatási statisztika

1894 – 1982

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ben Nicholson Om oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Ben Nicholson Om: statisztikai összefoglaló

A 1946 (still life) a(z) Ben Nicholson Om legnézettebb műve: 800 megtekintés tizenkét hónapban, ami 8% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: 1969 (Holkham Sands No. 1) és 1934 (relief). Összes megtekintés: 9 500 (1 500 művészprofil, 8 000 alkotás). 133% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (7 900 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (85%), telefonok (12%) és tabletek (3%). Megfigyelt preferencia: Egyensúlyos (Színintenzitás), a látogatások 56%-e a 40% katalógushoz.

A(z) Ben Nicholson Om legjobb 10 műve a megtekintések alapján

A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Ben Nicholson Om legnézttkész műve.

  1. 1946 (still life) 1 1946 (still life), 1946 800 látogatás · 8,2%
  2. 1969 (Holkham Sands No. 1) 2 1969 (Holkham Sands No. 1), 1969 700 látogatás · 7,2%
  3. 1934 (relief) 3 1934 (relief), 1934 400 látogatás · 4,1%
  4. c.1946–1947 (3 circles) 4 c.1946–1947 (3 circles), 1947 300 látogatás · 3,1%
  5. 1940 (Cornish Landscape) 5 1940 (Cornish Landscape), 1940 300 látogatás · 3,1%
  6. 1932 (painting) 6 1932 (painting), 1932 300 látogatás · 3,1%
  7. 1924 (first abstract painting, Chelsea) 7 1924 (first abstract painting, Chelsea) 300 látogatás · 3,1%
  8. 1925 (Tájkép) 8 1925 (Tájkép), 1925 300 látogatás · 3,1%
  9. 1927 (Winifred and Jake) 9 1927 (Winifred and Jake), 1928 200 látogatás · 2,1%
  10. 1932–40 (still life) 10 1932–40 (still life), 1940 200 látogatás · 2,1%

Hány havi olvasószáma van a Ben Nicholson Om felvételnek?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd meg az alapvető adatokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 2026200400
Júl 20261 1006 800
Aug 2026100200
Sze 2026100600

Havi hányan olvassák a Ben Nicholson Om műveit?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak Ben Nicholson Om legnézettebb művei az év folyamán?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd meg az alapvető adatokat
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
1946 (ceruleális absztraktá…000000000000
date unknown (king III)00000000010000
Exhibition Sign000000000000
May 1927 (still life with k…000000000000
1930 (Christmas night)00000000010000
1927 (Winifred and Jake)00000000010000
1932–33 (musical instrument…00000000010000
May 1956 (hendrifter)000000000000
1945 (still life with flag)00000000020000
1926 (still life with fruit…00000000000100

Ben Nicholson Om telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Mutasd meg az alapvető adatokat
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek8 10085,3%
telefonok1 10011,6%
tabletek3003,2%

Hogyan alakul el Ben Nicholson Om olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Mutasd meg az alapvető adatokat
NyelvLátogatásokMegosztás
Angol100100,0%

Mennyi a Ben Nicholson Om napi olvasószáma a előrejelzés alapján?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd meg az alapvető adatokat
NapLátogatások
hét 21 Sze0
kedd 22 Sze100
sze 23 Sze100
csüt 24 Sze0
pén 25 Sze0
szo 26 Sze0
vas 27 Sze0
hét 28 Sze100
kedd 29 Sze100
sze 30 Sze0
csüt 1 Okt0
pén 2 Okt0
szo 3 Okt0
vas 4 Okt0
hét 5 Okt0
kedd 6 Okt100
sze 7 Okt300
csüt 8 Okt0
pén 9 Okt0
szo 10 Okt200
vas 11 Okt0
hét 12 Okt (előrejelzés)100
kedd 13 Okt (előrejelzés)200
sze 14 Okt (előrejelzés)300
csüt 15 Okt (előrejelzés)0
pén 16 Okt (előrejelzés)0
szo 17 Okt (előrejelzés)200
vas 18 Okt (előrejelzés)0
hét 19 Okt (előrejelzés)100
kedd 20 Okt (előrejelzés)300
sze 21 Okt (előrejelzés)400
csüt 22 Okt (előrejelzés)0
pén 23 Okt (előrejelzés)0
szo 24 Okt (előrejelzés)200
vas 25 Okt (előrejelzés)0
hét 26 Okt (előrejelzés)100
kedd 27 Okt (előrejelzés)300
sze 28 Okt (előrejelzés)400
csüt 29 Okt (előrejelzés)0
pén 30 Okt (előrejelzés)0
szo 31 Okt (előrejelzés)200
vas 1 Nov (előrejelzés)0

Ben Nicholson Om: gyakranIsmételt kérdések

Mi a(z) legnézettebb műve Ben Nicholson Om-nak?

1946 (still life): 800 megtekintés, a megtekintések 8%-e. A lista 10. helyezésig szól.

Mennyi a Ben Nicholson Om olvasótábora?

9 500 látogatás tizenkét hónapban (1 500 művészoldal, 8 000 alkotás).

Ben Nicholson Om műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?

A konzultációk számítógépek (85%), telefonok (12%) és tabletek (3%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 85% arányal.

Kedvelik-e a látogatók Ben Nicholson Om műveinek valamely kategóriáját?

Igen, Egyensúlyos (Színintenzitás): a látogatások 56%-át teszi ki a 40% katalógusból.