Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Benjamin Barker Ii oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Benjamin Barker Ii: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Benjamin Barker Ii legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape volt: 400 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 14%-át teszi ki. Ezt követi The Eagle Tower, Carnarvon Castle és View of Weston Church and Lansdown. A Benjamin Barker Ii oldalát összesen 3 200 alkalommal olvosták el: 400 alkalommal az művész profilján és 2 800 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 100%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 3 000 megtekintéssel. A konzultáció számítógépek (100%) eszközökön történik. A látogatók Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 46%-át, miközben a művek 26%-át teszi ki.
A(z) Benjamin Barker Ii 10 legkeresettebb műve
Benjamin Barker Ii művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape, 1816
400 látogatás · 14,3%
-
2
The Eagle Tower, Carnarvon Castle, 1802
200 látogatás · 7,1%
-
3
View of Weston Church and Lansdown
200 látogatás · 7,1%
-
4
Landscape, 1830
200 látogatás · 7,1%
-
5
Landscape in North Wales
200 látogatás · 7,1%
-
6
Mountain Valley with a Bridge
200 látogatás · 7,1%
-
7
A Tarn with Peasants and Cattle, 1833
100 látogatás · 3,6%
-
8
Welsh Landscape with a Bridge, 1803
100 látogatás · 3,6%
-
9
Landscape with a Waterfall
100 látogatás · 3,6%
-
10
River Landscape with a Waterfall
100 látogatás · 3,6%
Hány alkalommal nézik meg Benjamin Barker Ii felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 2 600 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mennyire gyakran tekintik meg Benjamin Barker Ii műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Benjamin Barker Ii műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 12,0% | 17,9% |
| Lágy árnyékok | 40,0% | 46,4% |
| Érezhető fényesség | 42,0% | 32,1% |
| Fényerék egyensúlya | 6,0% | 3,6% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 44,0% | 32,1% |
| Finom színtónusú | 28,0% | 21,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 26,0% | 46,4% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 76,3% | 75,0% |
| Semleges tónusok | 21,1% | 25,0% |
| Sötét tónusú | 2,6% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 56,0% | 46,4% |
| Egyensúlyos | 36,0% | 46,4% |
| Élénk | 8,0% | 7,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 6,0% | 3,6% |
| Lágy | 2,0% | 10,7% |
| Egyensúlyozott | 4,0% | 7,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,0% | 7,1% |
| Kijelentés | 74,0% | 71,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 21,4% |
| Lágyan kevert paletta | 16,0% | 14,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,0% | 7,1% |
| Erős színegyüntetés | 44,0% | 39,3% |
| Egységes színpaletta | 12,0% | 17,9% |
Mely Benjamin Barker Ii műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mountain Landscape with Vie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen by a Stream in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Fishermen by a Stream in a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tarn with Peasants and Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Alpine Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| River Landscape with a Wate… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape with Vie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Watermill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Wooded River Landscape wi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chippenham Mill, Wiltshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközökkel tekintenek elre a Benjamin Barker Ii alkotásaira?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 200 | 100,0% |
Mely nyelveken keresik Benjamin Barker Ii?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány Benjamin Barker Ii konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Benjamin Barker Ii olvasótájáról
Mely Benjamin Barker Ii művei a legnépszerűbbek?
- Fishermen by a Stream in a Rocky Landscape, 400 megtekintéssel (14% Benjamin Barker Ii összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Benjamin Barker Ii a(z) WikiOO.org felületén?
- 3 200 alkalom a tizenkét hónapban: 400 az artist profilján és 2 800 a műalkotások oldalán.
Milyen eszközökön keresik Benjamin Barker Ii?
- Benjamin Barker Ii profilját számítógépek (100%) eszközön keresztül tekintik meg; a megtekintések 100%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen műveit szeretik a leginkább Benjamin Barker Ii alkotásai közül a olvasók?
- Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 46%-át, a katalógus 26%-ával szemben.