Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Benjamin Blake oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Benjamin Blake: statisztikai összefoglaló
A Interior With Figures And Still Life a(z) Benjamin Blake legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 22% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Still Life, Game And Hanging Snipe With Goldfish In A Bowl és Dead game in a classical landscape. Összes megtekintés: 1 200 (500 művészprofil, 700 alkotás). 50% visszaesés Sze 2026 és Okt 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (700 látogatás). Megfigyelt preferencia: Kijelentés (Kontraszt), a látogatások 44%-e a 14% katalógushoz.
A(z) Benjamin Blake legjobb 8 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Benjamin Blake legnézttkész műve.
-
1
Interior With Figures And Still Life
200 látogatás · 22,2%
-
2
Still Life, Game And Hanging Snipe With Goldfish In A Bowl
100 látogatás · 11,1%
-
3
Dead game in a classical landscape
100 látogatás · 11,1%
-
4
The Larder
100 látogatás · 11,1%
-
5
Spaniels With Dead Game In A Larder
100 látogatás · 11,1%
-
6
The Game Larder -
100 látogatás · 11,1%
-
7
Game In A Larder; And A Hare With Other Game
100 látogatás · 11,1%
-
8
Still Life
100 látogatás · 11,1%
Hány havi olvasószáma van a Benjamin Blake felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 200 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Havi hányan olvassák a Benjamin Blake műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Benjamin Blake művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 57,1% | 44,4% |
| Lágy árnyékok | 35,7% | 33,3% |
| Érezhető fényesség | 3,6% | 11,1% |
| Fényerék egyensúlya | 3,6% | 11,1% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 10,7% | 22,2% |
| Finom színtónusú | 53,6% | 33,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 17,9% | 11,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 17,9% | 33,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 70,4% | 44,4% |
| Sötét tónusú | 22,2% | 33,3% |
| Monokróm | 3,7% | 11,1% |
| Semleges tónusok | 3,7% | 11,1% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 32,1% | 44,4% |
| Egyensúlyos | 53,6% | 22,2% |
| Élénk | 14,3% | 33,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 25,0% | 33,3% |
| Lágy | 35,7% | 11,1% |
| Egyensúlyozott | 7,1% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 17,9% | 11,1% |
| Kijelentés | 14,3% | 44,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 3,6% | 11,1% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 7,1% | 11,1% |
| Erős színegyüntetés | 28,6% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 60,7% | 77,8% |
Hogyan alakulnak Benjamin Blake legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Hanging Hare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gamekeeper's Larder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Game Larder - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Game In A Larder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Game Larder - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Game In A Larder; And Fish… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Game In A Larder; And The D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Game In A Larder; And A Har… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Game Larder | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Benjamin Blake olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Benjamin Blake napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 100 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 100 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
Benjamin Blake: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Benjamin Blake-nak?
- Interior With Figures And Still Life: 200 megtekintés, a megtekintések 22%-e. A lista 8. helyezésig szól.
Mennyi a Benjamin Blake olvasótábora?
- 1 200 látogatás tizenkét hónapban (500 művészoldal, 700 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Benjamin Blake műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 44%-át teszi ki a 14% katalógusból.