Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Benjamin Rabier oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Benjamin Rabier: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Benjamin Rabier legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Label Design For 'la Vache Qui Rit' Cheese volt: 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 17%-át teszi ki. Ezt követi The Farm Yard és The Lion And The Leopard. A Benjamin Rabier oldalát összesen 1 600 alkalommal olvosták el: 600 alkalommal az művész profilján és 1 000 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 50%-el csökkent Sze 2026 és Okt 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 1 300 megtekintéssel. A látogatók Kijelentés (Kontraszt) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 75%-át, miközben a művek 46%-át teszi ki.
A(z) Benjamin Rabier 9 legkeresettebb műve
Benjamin Rabier művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
Label Design For 'la Vache Qui Rit' Cheese
200 látogatás · 16,7%
-
2
The Farm Yard
200 látogatás · 16,7%
-
3
The Lion And The Leopard
200 látogatás · 16,7%
-
4
Bel Et Bon
100 látogatás · 8,3%
-
5
Poster Advertising 'le Printemps' Delivery Service
100 látogatás · 8,3%
-
6
The Donkey And The Little Dog
100 látogatás · 8,3%
-
7
Le Roman De Renard
100 látogatás · 8,3%
-
8
The Bear Leader
100 látogatás · 8,3%
-
9
The Album 'gedeon
100 látogatás · 8,3%
Hány alkalommal nézik meg Benjamin Rabier felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Mennyire gyakran tekintik meg Benjamin Rabier műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Benjamin Rabier műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 7,1% | 8,3% |
| Érezhető fényesség | 17,9% | 41,7% |
| Fényerék egyensúlya | 57,1% | 41,7% |
| Fényes | 17,9% | 8,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 32,1% | 16,7% |
| Finom színtónusú | 32,1% | 41,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 14,3% | 16,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 21,4% | 25,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 69,2% | 54,5% |
| Sötét tónusú | 11,5% | 27,3% |
| Földszínek | 11,5% | 18,2% |
| Természet | 3,9% | 0,0% |
| Pasztell színek | 3,9% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 17,9% | 8,3% |
| Egyensúlyos | 50,0% | 50,0% |
| Élénk | 32,1% | 41,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 3,6% | 8,3% |
| Lágy | 21,4% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 14,3% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,3% | 16,7% |
| Kijelentés | 46,4% | 75,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 50,0% | 58,3% |
| Lágyan kevert paletta | 17,9% | 16,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,3% | 16,7% |
| Erős színegyüntetés | 10,7% | 8,3% |
| Egységes színpaletta | 7,1% | 0,0% |
Mely Benjamin Rabier műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Poster Advertising 'le Prin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Self Portrait At Work | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ox | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Chase Is On | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The squirrel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Warbler And The Nightin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lion And The Leopard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The Bear Leader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Farm Yard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Benjamin Rabier?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány Benjamin Rabier konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 100 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Benjamin Rabier olvasótájáról
Mely Benjamin Rabier művei a legnépszerűbbek?
- Label Design For 'la Vache Qui Rit' Cheese, 200 megtekintéssel (17% Benjamin Rabier összes megtekintésének). A fenti rangsorban 9 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Benjamin Rabier a(z) WikiOO.org felületén?
- 1 600 alkalom a tizenkét hónapban: 600 az artist profilján és 1 000 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább Benjamin Rabier alkotásai közül a olvasók?
- Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 75%-át, a katalógus 46%-ával szemben.