Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Carl Andre oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Carl Andre: a konzultációk adatai
A(z) Carl Andre művei közül a legkeresettebb a Equivalent VIII, amely 12 hónap alatt 600 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 23%-át teszi ki. A rangsorban utána 37th Piece of Work és Cedar Piece áll. A művész profilját 200 alkalommal, a művek oldalait pedig 1 800 alkalommal åpették meg, összesen 2 000 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 100%-el csökkent. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 1 700. Az olvasók 35% esetben választják a Érezhető fényesség (Fényerő) kategóriát, amely a katalógus 15% részét teszi ki.
Carl Andre: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Carl Andre műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Equivalent VIII, 1966
600 látogatás · 23,1%
-
2
37th Piece of Work, 1969
300 látogatás · 11,5%
-
3
Cedar Piece, 1964
200 látogatás · 7,7%
-
4
Chain Well (Element Series), 1964
200 látogatás · 7,7%
-
5
Am Am Not Am Not Willing, 1972
200 látogatás · 7,7%
-
6
Untitled, 1963
100 látogatás · 3,8%
-
7
Magnesium-Zinc Plain, 1969
100 látogatás · 3,8%
-
8
THREE SACHEM, 1963
100 látogatás · 3,8%
-
9
hydrogenheliumlithiumberyliumboroncarbon, 1959
100 látogatás · 3,8%
-
10
Carl Andre, Fall, 1968
100 látogatás · 3,8%
Mikor olvassák a Carl Andre rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 200 | 1 500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mikor keresik a(z) Carl Andre műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Carl Andre alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,1% | 3,9% |
| Lágy árnyékok | 6,2% | 7,7% |
| Érezhető fényesség | 14,6% | 34,6% |
| Fényerék egyensúlya | 37,5% | 19,2% |
| Fényes | 39,6% | 34,6% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 85,4% | 80,8% |
| Finom színtónusú | 10,4% | 11,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 2,1% | 7,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 2,1% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 58,1% | 52,9% |
| Monokróm | 20,9% | 17,6% |
| Pasztell színek | 14,0% | 29,4% |
| Földszínek | 4,7% | 0,0% |
| Sötét tónusú | 2,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 81,2% | 80,8% |
| Egyensúlyos | 16,7% | 19,2% |
| Élénk | 2,1% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 37,5% | 26,9% |
| Lágy | 25,0% | 7,7% |
| Egyensúlyozott | 2,1% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 8,3% | 19,2% |
| Kijelentés | 27,1% | 46,2% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,5% | 11,5% |
| Lágyan kevert paletta | 16,7% | 23,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 6,2% | 23,1% |
| Erős színegyüntetés | 39,6% | 19,2% |
| Egységes színpaletta | 25,0% | 23,1% |
Melyek Carl Andre legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cedar Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spill (Scatter Piece) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Equivalent VIII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Copper Galaxy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chinati, December | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spatial Specificity | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stone Field Sculpture | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Steel Magnesium Plain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chain Well (Element Series) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Trabum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Carl Andre?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi konzultáció Carl Andre számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 100 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 300 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 300 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
Carl Andre olvasótábora
Melyik Carl Andre műve a leggyakrabban megtekintett?
- Equivalent VIII az első helyen 600 megtekintéssel és 23% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Carl Andre olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 2 000 látogatás tizenkét hónapban: 200 a művész profilján, 1 800 a művekkel.
Mely Carl Andre művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Érezhető fényesség (Fényerő) leírású művek 35% látogatást generálnak a katalógus 15% részére.