Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Carlo Cignani oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Carlo Cignani: statisztikai összefoglaló
A Der Triumph Amors. Ol Auf Leinwand a(z) Carlo Cignani legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 17% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Jupiter és Moise Sauve Des Eaux, Tableau Attribue A Carlo Cignani. Összes megtekintés: 1 700 (500 művészprofil, 1 200 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (1 600 látogatás). Megfigyelt preferencia: Romantikus (Érzelmi hangulat), a látogatások 100%-e a 57% katalógushoz.
A(z) Carlo Cignani legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Carlo Cignani legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Carlo Cignani felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
500
1 100
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
100
Havi hányan olvassák a Carlo Cignani műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Carlo Cignani művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
28,6%
50,0%
Romantikus
28,6%
50,0%
Dramatikus
28,6%
0,0%
Klasszikus
14,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
57,1%
100,0%
Nyugodt
14,3%
0,0%
Drámai
14,3%
0,0%
Sötét és komoly
14,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
46,0%
38,9%
Lágy árnyékok
30,0%
33,3%
Érezhető fényesség
20,0%
27,8%
Fényerék egyensúlya
2,0%
0,0%
Fényes
2,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
42,0%
27,8%
Finom színtónusú
22,0%
16,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
44,4%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
11,1%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
75,0%
72,2%
Sötét tónusú
11,1%
16,7%
Semleges tónusok
11,1%
5,6%
Monokróm
2,8%
5,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
54,0%
38,9%
Egyensúlyos
40,0%
50,0%
Élénk
6,0%
11,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
26,0%
16,7%
Lágy
20,0%
16,7%
Egyensúlyozott
14,0%
11,1%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
33,3%
Kijelentés
24,0%
22,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
11,1%
Lágyan kevert paletta
0,0%
5,6%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
27,8%
Erős színegyüntetés
38,0%
33,3%
Egységes színpaletta
48,0%
22,2%
Hogyan alakulnak Carlo Cignani legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Venus with Cherubs
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Joseph and Potiphar's Wife
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Charity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shepherd and Shepherdess
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Roman Caritas (Cimon and Pe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Marcello Malpig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mary with Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jupiter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Augustine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Chastity of Joseph
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan alakul el Carlo Cignani olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Cseh
200
100,0%
Mennyi a Carlo Cignani napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
Carlo Cignani: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Carlo Cignani-nak?
Der Triumph Amors. Ol Auf Leinwand: 300 megtekintés, a megtekintések 17%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Carlo Cignani olvasótábora?
1 700 látogatás tizenkét hónapban (500 művészoldal, 1 200 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Carlo Cignani műveinek valamely kategóriáját?
Igen, Romantikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 100%-át teszi ki a 57% katalógusból.