Carlo MarattaOlvasótábori és tanácsadói statisztikák
1625
–
1713
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Carlo Maratta oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Carlo Maratta: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Carlo Maratta legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában A Mágok Imádása (Garland) volt: 500 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 12%-át teszi ki. Ezt követi The Virgin Appearing to St Philip Neri és Arcangelo Corelli. A Carlo Maratta oldalát összesen 4 400 alkalommal olvosták el: 600 alkalommal az művész profilján és 3 800 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 33%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 3 600 megtekintéssel. A konzultáció számítógépek (91%), telefonok (7%) és tabletek (2%) eszközökön történik. A látogatók Nyugodt (Érzelmi hangulat) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 44%-át, miközben a művek 0%-át teszi ki.
A(z) Carlo Maratta 10 legkeresettebb műve
Carlo Maratta művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
Hány alkalommal nézik meg Carlo Maratta felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
300
Júl 2026
400
3 200
Aug 2026
100
200
Sze 2026
100
100
Mennyire gyakran tekintik meg Carlo Maratta műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Carlo Maratta műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
45,5%
81,2%
Nyugodt
18,2%
12,5%
Klasszikus
18,2%
0,0%
Dramatikus
18,2%
0,0%
Éteri
0,0%
6,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
45,5%
43,8%
Nyugodt
0,0%
43,8%
Szellemi
18,2%
12,5%
Drámai
9,1%
0,0%
Romantikus
9,1%
0,0%
Sötét és komoly
9,1%
0,0%
Nyugodt
9,1%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
52,0%
43,9%
Lágy árnyékok
22,0%
9,8%
Érezhető fényesség
16,0%
12,2%
Fényerék egyensúlya
8,0%
19,5%
Fényes
2,0%
14,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
36,0%
31,7%
Finom színtónusú
38,0%
41,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
18,0%
17,1%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
9,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
70,7%
57,9%
Semleges tónusok
9,8%
15,8%
Monokróm
7,3%
10,5%
Pasztell színek
2,4%
13,2%
Sötét tónusú
7,3%
2,6%
Fémfényű színek
2,4%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
52,0%
41,5%
Egyensúlyos
36,0%
39,0%
Élénk
12,0%
19,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
22,0%
46,3%
Lágy
20,0%
2,4%
Egyensúlyozott
12,0%
7,3%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
34,2%
Kijelentés
22,0%
9,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
9,8%
Lágyan kevert paletta
2,0%
14,6%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
19,5%
Erős színegyüntetés
32,0%
14,6%
Egységes színpaletta
40,0%
41,5%
Mely Carlo Maratta műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
André Le Nôtre
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna and Child Enthroned…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Mágok Imádása (Garland)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
100
0
Portrait of Pope Clement IX
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
A Young Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Adoration of the Shepherds
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Sleep of the Infant Jes…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Apollo Chasing Daphne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Maria Immaculata
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Death of Saint Joseph
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközökkel tekintenek elre a Carlo Maratta alkotásaira?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
4 000
90,9%
telefonok
300
6,8%
tabletek
100
2,3%
Mely nyelveken keresik Carlo Maratta?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
100
100,0%
Hány Carlo Maratta konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
300
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
200
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
400
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
300
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
400
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
400
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
300
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
500
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
500
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
400
hét 2 Nov (előrejelzés)
200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
600
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
600
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
Kérdések Carlo Maratta olvasótájáról
Mely Carlo Maratta művei a legnépszerűbbek?
A Mágok Imádása (Garland), 500 megtekintéssel (12% Carlo Maratta összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Carlo Maratta a(z) WikiOO.org felületén?
4 400 alkalom a tizenkét hónapban: 600 az artist profilján és 3 800 a műalkotások oldalán.
Milyen eszközökön keresik Carlo Maratta?
Carlo Maratta profilját számítógépek (91%), telefonok (7%) és tabletek (2%) eszközön keresztül tekintik meg; a megtekintések 91%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen műveit szeretik a leginkább Carlo Maratta alkotásai közül a olvasók?
Nyugodt (Érzelmi hangulat): a látogatások 44%-át, a katalógus 0%-ával szemben.