Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Carlo Saraceni oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Carlo Saraceni: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Carlo Saraceni legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Paradise volt: 100 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 14%-át teszi ki. Ezt követi The Martyrdom of St Cecilia és Madonna and Child with St Anne. A Carlo Saraceni oldalát összesen 1 500 alkalommal olvosták el: 800 alkalommal az művész profilján és 700 alkalommal az egyes művek oldalán. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 1 400 megtekintéssel. A látogatók Nyugodt (Hangulat) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 50%-át, miközben a művek 20%-át teszi ki.
A(z) Carlo Saraceni 7 legkeresettebb műve
Carlo Saraceni művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
Paradise, 1598
100 látogatás · 14,3%
-
2
The Martyrdom of St Cecilia, 1610
100 látogatás · 14,3%
-
3
Madonna and Child with St Anne, 1610
100 látogatás · 14,3%
-
4
The Birth of the Virgin, 1616
100 látogatás · 14,3%
-
5
Saint Cecilia and the Angel (detail), 1610
100 látogatás · 14,3%
-
6
The Birth of Christ, 1610
100 látogatás · 14,3%
-
7
Drunkenness of Noah
100 látogatás · 14,3%
Hány alkalommal nézik meg Carlo Saraceni felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 800 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Mennyire gyakran tekintik meg Carlo Saraceni műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Carlo Saraceni műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Dramatikus | 50,0% | 25,0% |
| Nyugodt | 20,0% | 50,0% |
| Elegáns | 10,0% | 25,0% |
| Romantikus | 20,0% | 0,0% |
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Drámai | 20,0% | 25,0% |
| Melankolikus | 20,0% | 25,0% |
| Rejtélyes | 20,0% | 0,0% |
| Romantikus | 10,0% | 25,0% |
| Nyugodt | 10,0% | 25,0% |
| Sötét és komoly | 10,0% | 0,0% |
| Szellemi | 10,0% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 50,0% | 71,4% |
| Lágy árnyékok | 42,9% | 28,6% |
| Érezhető fényesség | 7,1% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 14,3% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 71,4% | 100,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 14,3% | 0,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 42,9% | 57,1% |
| Egyensúlyos | 57,1% | 42,9% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 7,1% | 0,0% |
| Lágy | 14,3% | 28,6% |
| Egyensúlyozott | 0,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 21,4% | 28,6% |
| Kijelentés | 57,1% | 42,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 14,3% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 28,6% | 42,9% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 57,1% |
| Egységes színpaletta | 7,1% | 0,0% |
Mely Carlo Saraceni műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paradise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Birth of the Virgin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Martyrdom of St Cecilia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saint Cecilia and the Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus and Mars | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (D2X6D6) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Gregory the Great | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madonna and Child with St A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| An Angel Appearing to the W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rest on the Flight into… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Carlo Saraceni?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány Carlo Saraceni konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 600 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 100 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Carlo Saraceni olvasótájáról
Mely Carlo Saraceni művei a legnépszerűbbek?
- Paradise, 100 megtekintéssel (14% Carlo Saraceni összes megtekintésének). A fenti rangsorban 7 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Carlo Saraceni a(z) WikiOO.org felületén?
- 1 500 alkalom a tizenkét hónapban: 800 az artist profilján és 700 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább Carlo Saraceni alkotásai közül a olvasók?
- Nyugodt (Hangulat): a látogatások 50%-át, a katalógus 20%-ával szemben.