Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Charles André van Loo oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Charles André van Loo: statisztikai összefoglaló
A Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda a(z) Charles André van Loo legnézettebb műve: 700 megtekintés tizenkét hónapban, ami 6% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: MARIE LECZINSKA és Aeneas Carrying Anchises. Összes megtekintés: 11 700 (2 700 művészprofil, 9 000 alkotás). 64% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (7 900 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (79%), telefonok (12%) és tabletek (9%). Megfigyelt preferencia: Romantikus (Érzelmi hangulat), a látogatások 38%-e a 15% katalógushoz.
A(z) Charles André van Loo legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Charles André van Loo legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Charles André van Loo felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
300
Júl 2026
1 200
6 700
Aug 2026
1 100
1 400
Sze 2026
300
600
Havi hányan olvassák a Charles André van Loo műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Charles André van Loo művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
76,9%
76,2%
Dramatikus
15,4%
14,3%
Luksusú
0,0%
4,8%
Romantikus
7,7%
2,4%
Klasszikus
0,0%
2,4%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
15,4%
38,1%
Drámai
15,4%
19,1%
Melankolikus
23,1%
14,3%
Nyugodt
7,7%
9,5%
Belső elmélyülést sugárzó
7,7%
9,5%
Szellemi
7,7%
7,1%
Nosztalgikus
15,4%
0,0%
Örömteli
7,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
16,0%
28,0%
Lágy árnyékok
24,0%
31,8%
Érezhető fényesség
44,0%
29,9%
Fényerék egyensúlya
12,0%
7,5%
Fényes
4,0%
2,8%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
12,0%
14,0%
Finom színtónusú
44,0%
46,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
36,0%
31,8%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
7,5%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
76,2%
77,2%
Semleges tónusok
19,1%
13,9%
Sötét tónusú
2,4%
6,9%
Pasztell színek
2,4%
1,0%
Monokróm
0,0%
1,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
16,0%
37,4%
Egyensúlyos
66,0%
52,3%
Élénk
18,0%
10,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
28,0%
19,6%
Lágy
2,0%
8,4%
Egyensúlyozott
10,0%
18,7%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
14,9%
Kijelentés
40,0%
38,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
18,0%
12,2%
Lágyan kevert paletta
8,0%
4,7%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
13,1%
Erős színegyüntetés
28,0%
43,0%
Egységes színpaletta
36,0%
27,1%
Hogyan alakulnak Charles André van Loo legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Aeneas Carrying Anchises
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
The Sacrifice of Iphigenia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
ENEE PORTANT ANCHISE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Halt of the Hunt
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
A nagy török koncertet adja…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Grand Turk Giving a Con…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
MARIE LECZINSKA
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
400
0
HALTE DE CHASSE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Charles André van Loo telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
9 300
79,5%
telefonok
1 400
12,0%
tabletek
1 000
8,5%
Hogyan alakul el Charles André van Loo olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Orosz
200
40,0%
Angol
100
20,0%
Finn
100
20,0%
Lengyel
100
20,0%
Mennyi a Charles André van Loo napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
100
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
200
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
200
kedd 6 Okt
300
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
200
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
500
sze 14 Okt (előrejelzés)
100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
200
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
400
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
200
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
400
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
200
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
500
Charles André van Loo: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Charles André van Loo-nak?
Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda: 700 megtekintés, a megtekintések 6%-e. A lista 10. helyezésig szól.