Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Charles Lucien Léandre oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Charles Lucien Léandre: a konzultációk adatai
A(z) Charles Lucien Léandre művei közül a legkeresettebb a The new game, amely 12 hónap alatt 200 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 18%-át teszi ki. A rangsorban utána Caricature Of The Rothschild Family és Reproduction Of A Poster Advertising 'the Society áll. A művész profilját 0 alkalommal, a művek oldalait pedig 1 000 alkalommal åpették meg, összesen 1 000 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 67%-el csökkent. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 600. Az olvasók 82% esetben választják a Fényerék egyensúlya (Fényerő) kategóriát, amely a katalógus 56% részét teszi ki.
Charles Lucien Léandre: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Charles Lucien Léandre műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
The new game
200 látogatás · 18,2%
-
2
Caricature Of The Rothschild Family
100 látogatás · 9,1%
-
3
Reproduction Of A Poster Advertising 'the Society
100 látogatás · 9,1%
-
4
Caricature Of The Negus Of Ethiopia
100 látogatás · 9,1%
-
5
Madame Bovary
100 látogatás · 9,1%
-
6
Jeanne Et Madeleine Lemoine
100 látogatás · 9,1%
-
7
At The Salon
100 látogatás · 9,1%
-
8
Caricature Of Emile Combes
100 látogatás · 9,1%
-
9
Caricature Of The Family Rothschild From 'le
100 látogatás · 9,1%
-
10
La Vieille Gaiete Francaise
100 látogatás · 9,1%
Mikor olvassák a Charles Lucien Léandre rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sze 2026 | 0 | 100 |
Mikor keresik a(z) Charles Lucien Léandre műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Charles Lucien Léandre alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 3,1% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 6,2% | 9,1% |
| Érezhető fényesség | 28,1% | 9,1% |
| Fényerék egyensúlya | 56,2% | 81,8% |
| Fényes | 6,2% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 43,8% | 54,5% |
| Finom színtónusú | 28,1% | 9,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 18,8% | 27,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 9,4% | 9,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 61,3% | 80,0% |
| Földszínek | 29,0% | 0,0% |
| Sötét tónusú | 6,5% | 10,0% |
| Természet | 3,2% | 10,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 40,6% | 54,5% |
| Egyensúlyos | 37,5% | 18,2% |
| Élénk | 21,9% | 27,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 3,1% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 9,4% | 9,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,8% | 18,2% |
| Kijelentés | 68,8% | 72,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 25,0% | 36,4% |
| Lágyan kevert paletta | 6,2% | 9,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,5% | 18,2% |
| Erős színegyüntetés | 31,2% | 9,1% |
| Egységes színpaletta | 25,0% | 27,3% |
Melyek Charles Lucien Léandre legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Caricature Of The Rothschil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Je Dors Mais Mon Coeur Veil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'cleopold Ii, Roi Des Belges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait De Jeune Garçon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Madame Bovary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caricature Of The Negus Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Le Petit Messager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Caricature Of The Family Ro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Merriment ^ Boredom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| David Lloyd George And Peta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Charles Lucien Léandre?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi konzultáció Charles Lucien Léandre számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Charles Lucien Léandre olvasótábora
Melyik Charles Lucien Léandre műve a leggyakrabban megtekintett?
- The new game az első helyen 200 megtekintéssel és 18% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Charles Lucien Léandre olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 1 000 látogatás tizenkét hónapban: 0 a művész profilján, 1 000 a művekkel.
Mely Charles Lucien Léandre művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Fényerék egyensúlya (Fényerő) leírású művek 82% látogatást generálnak a katalógus 56% részére.