Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Charles Spencelayh oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Charles Spencelayh: a konzultációk adatai
A(z) Charles Spencelayh művei közül a legkeresettebb a Smile, amely 12 hónap alatt 600 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 17%-át teszi ki. A rangsorban utána The Laughing Parson és If They Were Real áll. A művész profilját 1 200 alkalommal, a művek oldalait pedig 3 300 alkalommal åpették meg, összesen 4 500 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 300%-el nőtt. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 4 000. A látogatók számítógépek (67%), tabletek (29%) és telefonok (4%) eszközökön tekintik meg a feljegyzéseket. Az olvasók 42% esetben választják a Lágy árnyékok (Fényerő) kategóriát, amely a katalógus 22% részét teszi ki.
Charles Spencelayh: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Charles Spencelayh műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Smile
600 látogatás · 16,7%
-
2
The Laughing Parson
500 látogatás · 13,9%
-
3
If They Were Real
300 látogatás · 8,3%
-
4
His Favourite
200 látogatás · 5,6%
-
5
A Cure For Everything
200 látogatás · 5,6%
-
6
Why War
200 látogatás · 5,6%
-
7
Vernon Spencelayh
200 látogatás · 5,6%
-
8
The Second Mrs Spencelayh
200 látogatás · 5,6%
-
9
The cause of all the trouble
100 látogatás · 2,8%
-
10
His Daily Ration
100 látogatás · 2,8%
Mikor olvassák a Charles Spencelayh rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 100 | 2 900 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 400 |
Mikor keresik a(z) Charles Spencelayh műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Charles Spencelayh alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 58,0% | 47,2% |
| Lágy árnyékok | 22,0% | 41,7% |
| Érezhető fényesség | 12,0% | 5,6% |
| Fényerék egyensúlya | 8,0% | 5,6% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 32,0% | 19,4% |
| Finom színtónusú | 38,0% | 50,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 11,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 10,0% | 19,4% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 70,5% | 62,5% |
| Sötét tónusú | 13,6% | 28,1% |
| Semleges tónusok | 13,6% | 9,4% |
| Monokróm | 2,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 58,0% | 44,4% |
| Egyensúlyos | 34,0% | 38,9% |
| Élénk | 8,0% | 16,7% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 18,0% | 8,3% |
| Lágy | 24,0% | 27,8% |
| Egyensúlyozott | 16,0% | 16,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,0% | 30,6% |
| Kijelentés | 20,0% | 16,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,0% | 2,8% |
| Lágyan kevert paletta | 12,0% | 16,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 12,0% | 16,7% |
| Erős színegyüntetés | 46,0% | 58,3% |
| Egységes színpaletta | 20,0% | 5,6% |
Melyek Charles Spencelayh legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A good tonic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cure For Everything | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| His Favourite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Alderman R. Gordon Brew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Scent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sure To Catch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| His Daily Ration | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henry Spencelayh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Patience | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul Charles Spencelayh konzultációinak megtekintési eloszlása eszközönként?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 000 | 66,7% |
| tabletek | 1 300 | 28,9% |
| telefonok | 200 | 4,4% |
Mely nyelveken keresik Charles Spencelayh?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi konzultáció Charles Spencelayh számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Charles Spencelayh olvasótábora
Melyik Charles Spencelayh műve a leggyakrabban megtekintett?
- Smile az első helyen 600 megtekintéssel és 17% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Charles Spencelayh olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 4 500 látogatás tizenkét hónapban: 1 200 a művész profilján, 3 300 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Charles Spencelayh olvasói?
- számítógépek (67%), tabletek (29%) és telefonok (4%) eszközöket használnak; a számítógépek a megtekintések 67%-át teszi ki.
Mely Charles Spencelayh művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Lágy árnyékok (Fényerő) leírású művek 42% látogatást generálnak a katalógus 22% részére.