Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Claude Thomas oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Claude Thomas: a konzultációk adatai
A(z) Claude Thomas művei közül a legkeresettebb a Man-o'-War firing a salute at sunset, amely 12 hónap alatt 200 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 29%-át teszi ki. A rangsorban utána The Thames at Greenwich és The Pool of the Thames, over London's Silent Highway áll. A művész profilját 600 alkalommal, a művek oldalait pedig 700 alkalommal åpették meg, összesen 1 300 megtekintés. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 900. Az olvasók 57% esetben választják a Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás) kategóriát, amely a katalógus 16% részét teszi ki.
Claude Thomas: a(z) 6 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Claude Thomas műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Man-o'-War firing a salute at sunset
200 látogatás · 28,6%
-
2
The Thames at Greenwich
100 látogatás · 14,3%
-
3
The Pool of the Thames, over London's Silent Highway
100 látogatás · 14,3%
-
4
View Of Westminster From The Thames
100 látogatás · 14,3%
-
5
Sea port
100 látogatás · 14,3%
-
6
Untitled (537)
100 látogatás · 14,3%
Mikor olvassák a Claude Thomas rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Mikor keresik a(z) Claude Thomas műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Claude Thomas alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 20,0% | 42,9% |
| Érezhető fényesség | 36,0% | 57,1% |
| Fényerék egyensúlya | 28,0% | 0,0% |
| Fényes | 8,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 20,0% | 0,0% |
| Finom színtónusú | 40,0% | 14,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 24,0% | 28,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 16,0% | 57,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 58,3% | 14,3% |
| Sötét tónusú | 20,8% | 57,1% |
| Földszínek | 20,8% | 28,6% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 20,0% | 0,0% |
| Egyensúlyos | 56,0% | 42,9% |
| Élénk | 24,0% | 57,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 0,0% |
| Lágy | 20,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 16,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 42,9% |
| Kijelentés | 40,0% | 57,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,0% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 52,0% | 57,1% |
| Egységes színpaletta | 32,0% | 42,9% |
Melyek Claude Thomas legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Count Palatine Gustav Samuel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Needlework panel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Calais sands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pomona docks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (537) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The old keep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chepstow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rural Landscape with Figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Claude Thomas?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi konzultáció Claude Thomas számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 100 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 27 Nov (előrejelzés) | 0 |
Claude Thomas olvasótábora
Melyik Claude Thomas műve a leggyakrabban megtekintett?
- Man-o'-War firing a salute at sunset az első helyen 200 megtekintéssel és 29% megtekintési aránnyal. 6 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Claude Thomas olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 1 300 látogatás tizenkét hónapban: 600 a művész profilján, 700 a művekkel.
Mely Claude Thomas művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Egyértelmű színprészenység (Színelnyomás) leírású művek 57% látogatást generálnak a katalógus 16% részére.