Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Constantijn Netscher oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Constantijn Netscher: statisztikai összefoglaló
A Portrait of King William III of England a(z) Constantijn Netscher legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 29% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Portrait of a boy, said to be son of maximilian emanuel (joseph-ferdinand), elector of bavaria and portrait of a girl és Portrait Of Johann Schenck ). Összes megtekintés: 800 (200 művészprofil, 600 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (600 látogatás). Megfigyelt preferencia: Drámai (Érzelmi hangulat), a látogatások 100%-e a 44% katalógushoz.
A(z) Constantijn Netscher legjobb 6 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Constantijn Netscher legnézttkész műve.
-
1
Portrait of King William III of England
200 látogatás · 28,6%
-
2
Portrait of a boy, said to be son of maximilian emanuel (joseph-ferdinand), elector of bavaria and portrait of a girl
100 látogatás · 14,3%
-
3
Portrait Of Johann Schenck ), 1660
100 látogatás · 14,3%
-
4
Portrait Of The Children Of Francisco Lopez-suasso
100 látogatás · 14,3%
-
5
Portrait Of A Commander In Armour
100 látogatás · 14,3%
-
6
A Woman Playing A Lute, With Her Two Sons Behind Her
100 látogatás · 14,3%
Hány havi olvasószáma van a Constantijn Netscher felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Havi hányan olvassák a Constantijn Netscher műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Constantijn Netscher művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Dramatikus | 56,2% | 100,0% |
| Luksusú | 25,0% | 0,0% |
| Klasszikus | 12,5% | 0,0% |
| Elegáns | 6,2% | 0,0% |
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Drámai | 43,8% | 100,0% |
| Sötét és komoly | 18,8% | 0,0% |
| Nyugodt | 12,5% | 0,0% |
| Belső elmélyülést sugárzó | 12,5% | 0,0% |
| Erőteljes presence | 6,2% | 0,0% |
| Romantikus | 6,2% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 75,0% | 85,7% |
| Lágy árnyékok | 21,4% | 14,3% |
| Érezhető fényesség | 3,6% | 0,0% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 57,1% | 28,6% |
| Finom színtónusú | 35,7% | 57,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 7,1% | 14,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 82,1% | 57,1% |
| Egyensúlyos | 17,9% | 42,9% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 28,6% | 28,6% |
| Lágy | 28,6% | 28,6% |
| Egyensúlyozott | 7,1% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 7,1% | 14,3% |
| Kijelentés | 28,6% | 28,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 3,6% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 10,7% | 28,6% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,3% | 14,3% |
| Erős színegyüntetés | 35,7% | 57,1% |
| Egységes színpaletta | 35,7% | 0,0% |
Hogyan alakulnak Constantijn Netscher legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of a Scholar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Anna Maria Roma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Man at… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Prince | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a General | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jacob Jan de Backer (1667-1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Agatha Bicker (1671-1706) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus Weeping for Adonis Tr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Children of Francesco L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Constantijn Netscher olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Constantijn Netscher napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 15 Okt | 100 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 100 |
| sze 21 Okt | 0 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 0 |
| kedd 3 Nov | 0 |
| sze 4 Nov | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
Constantijn Netscher: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Constantijn Netscher-nak?
- Portrait of King William III of England: 200 megtekintés, a megtekintések 29%-e. A lista 6. helyezésig szól.
Mennyi a Constantijn Netscher olvasótábora?
- 800 látogatás tizenkét hónapban (200 művészoldal, 600 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Constantijn Netscher műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Drámai (Érzelmi hangulat): a látogatások 100%-át teszi ki a 44% katalógusból.