Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Cornelis de Vos oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Cornelis de Vos: statisztikai összefoglaló
A The Triumph of Bacchus a(z) Cornelis de Vos legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 33% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Two daughters of the painter és Mother and child. Összes megtekintés: 1 400 (700 művészprofil, 700 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (1 000 látogatás). Megfigyelt preferencia: Erőteljes presence (Érzelmi hangulat), a látogatások 43%-e a 0% katalógushoz.
A(z) Cornelis de Vos legjobb 7 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Cornelis de Vos legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Cornelis de Vos felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
500
500
Aug 2026
200
0
Sze 2026
0
200
Havi hányan olvassák a Cornelis de Vos műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Cornelis de Vos művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
25,0%
42,9%
Elegáns
37,5%
28,6%
Romantikus
12,5%
28,6%
Luksusú
25,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Sötét és komoly
37,5%
14,3%
Nosztalgikus
25,0%
14,3%
Erőteljes presence
0,0%
42,9%
Romantikus
12,5%
14,3%
Nyugodt
0,0%
14,3%
Drámai
12,5%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
12,5%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
72,0%
66,7%
Lágy árnyékok
16,0%
33,3%
Érezhető fényesség
6,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
6,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
46,0%
22,2%
Finom színtónusú
40,0%
22,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
14,0%
55,6%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
88,6%
100,0%
Semleges tónusok
9,1%
0,0%
Sötét tónusú
2,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
78,0%
44,4%
Egyensúlyos
22,0%
55,6%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
0,0%
Lágy
32,0%
0,0%
Egyensúlyozott
12,0%
11,1%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
44,4%
Kijelentés
28,0%
44,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
6,0%
22,2%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
11,1%
Erős színegyüntetés
48,0%
66,7%
Egységes színpaletta
22,0%
0,0%
Hogyan alakulnak Cornelis de Vos legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Self-Portrait of the Artist…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Family Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Boy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Magdalena and Jan-Baptist d…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mother and child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Girl at the A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Family of the Artist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady with a F…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Elisabeth (or Cornelia) Vek…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Tritons at the Feast of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan alakul el Cornelis de Vos olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Japán
200
66,7%
Angol
100
33,3%
Mennyi a Cornelis de Vos napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
200
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
300
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
Cornelis de Vos: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Cornelis de Vos-nak?
The Triumph of Bacchus: 300 megtekintés, a megtekintések 33%-e. A lista 7. helyezésig szól.
Mennyi a Cornelis de Vos olvasótábora?
1 400 látogatás tizenkét hónapban (700 művészoldal, 700 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Cornelis de Vos műveinek valamely kategóriáját?
Igen, Erőteljes presence (Érzelmi hangulat): a látogatások 43%-át teszi ki a 0% katalógusból.