Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Cornelis Springer oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Cornelis Springer: a konzultációk adatai
A(z) Cornelis Springer művei közül a legkeresettebb a A view in a street, Culemborg, with a blacksmith at work, amely 12 hónap alatt 300 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 9%-át teszi ki. A rangsorban utána Street scene és Cityview wiith marketstall áll. A művész profilját 400 alkalommal, a művek oldalait pedig 3 100 alkalommal åpették meg, összesen 3 500 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 33%-el csökkent. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 2 400. A látogatók számítógépek (83%), tabletek (11%) és telefonok (6%) eszközökön tekintik meg a feljegyzéseket. Az olvasók 58% esetben választják a Erős színegyüntetés (Színharmónia) kategóriát, amely a katalógus 38% részét teszi ki.
Cornelis Springer: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Cornelis Springer műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
A view in a street, Culemborg, with a blacksmith at work
300 látogatás · 9,1%
-
2
Street scene
200 látogatás · 6,1%
-
3
Cityview wiith marketstall
200 látogatás · 6,1%
-
4
The Jewish quarter in Amsterdam
200 látogatás · 6,1%
-
5
Cityhall in Lbeck
200 látogatás · 6,1%
-
6
The Stadhuis at Kampen, The Netherlands
200 látogatás · 6,1%
-
7
Fortified Buildings on the Banks of a Canal
200 látogatás · 6,1%
-
8
A View of a Town along the Rhine, 1841
100 látogatás · 3,0%
-
9
St. Joseph's Church in Hamelen, 1877
100 látogatás · 3,0%
-
10
Cityview Hoorn
100 látogatás · 3,0%
Mikor olvassák a Cornelis Springer rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 2 100 |
| Aug 2026 | 0 | 600 |
| Sze 2026 | 0 | 400 |
Mikor keresik a(z) Cornelis Springer műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Cornelis Springer alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 16,0% | 21,2% |
| Érezhető fényesség | 36,0% | 45,5% |
| Fényerék egyensúlya | 38,0% | 33,3% |
| Fényes | 2,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 44,0% | 12,1% |
| Finom színtónusú | 42,0% | 60,6% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 14,0% | 27,3% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 32,0% | 15,2% |
| Egyensúlyos | 64,0% | 81,8% |
| Élénk | 4,0% | 3,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 8,0% | 6,1% |
| Egyensúlyozott | 8,0% | 3,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 14,0% | 12,1% |
| Kijelentés | 70,0% | 78,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 14,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 6,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 18,0% | 24,2% |
| Erős színegyüntetés | 38,0% | 57,6% |
| Egységes színpaletta | 24,0% | 18,2% |
Melyek Cornelis Springer legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A View of Franeker with the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Figures on a Market Square… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Joseph's Church in Hame… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Smithy of Culemborg in… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A View of a Town along the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Figures in the Sunlit Stree… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village view | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Street scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Many figures in the streets… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Town Square Before A Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul Cornelis Springer konzultációinak megtekintési eloszlása eszközönként?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 900 | 82,9% |
| tabletek | 400 | 11,4% |
| telefonok | 200 | 5,7% |
Mely nyelveken keresik Cornelis Springer?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi konzultáció Cornelis Springer számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 300 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Cornelis Springer olvasótábora
Melyik Cornelis Springer műve a leggyakrabban megtekintett?
- A view in a street, Culemborg, with a blacksmith at work az első helyen 300 megtekintéssel és 9% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Cornelis Springer olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 3 500 látogatás tizenkét hónapban: 400 a művész profilján, 3 100 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Cornelis Springer olvasói?
- számítógépek (83%), tabletek (11%) és telefonok (6%) eszközöket használnak; a számítógépek a megtekintések 83%-át teszi ki.
Mely Cornelis Springer művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Erős színegyüntetés (Színharmónia) leírású művek 58% látogatást generálnak a katalógus 38% részére.