Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Cy Twombly oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Cy Twombly: statisztikai összefoglaló
A Quattro Stagioni, Autunno a(z) Cy Twombly legnézettebb műve: 2 000 megtekintés tizenkét hónapban, ami 11% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Dutch Interior és The Rose (IV). Összes megtekintés: 13 900 (3 500 művészprofil, 10 400 alkotás). 41% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (6 900 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (78%), telefonok (19%) és tabletek (3%). Megfigyelt preferencia: Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat), a látogatások 21%-e a 0% katalógushoz.
A(z) Cy Twombly legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Cy Twombly legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Cy Twombly felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
1 800
5 100
Aug 2026
400
4 000
Sze 2026
1 300
1 300
Havi hányan olvassák a Cy Twombly műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Cy Twombly művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
40,0%
43,9%
Nosztalgikus
40,0%
36,8%
Karakteres
0,0%
14,0%
Dramatikus
20,0%
1,8%
Minimalista
0,0%
3,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
80,0%
48,6%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
21,4%
Nosztalgikus
20,0%
18,6%
Energikus
0,0%
11,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
12,0%
9,4%
Lágy árnyékok
6,0%
5,0%
Érezhető fényesség
8,0%
17,2%
Fényerék egyensúlya
36,0%
29,4%
Fényes
38,0%
38,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
62,0%
59,4%
Finom színtónusú
12,0%
15,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
6,0%
10,6%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
11,1%
Éles színűség
8,0%
3,9%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
50,0%
58,5%
Monokróm
9,1%
21,1%
Sötét tónusú
4,5%
12,3%
Pasztell színek
18,2%
2,9%
Földszínek
11,4%
2,9%
Naplemente
2,3%
2,3%
Fémfényű színek
2,3%
0,0%
Meleg tónusú
2,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
50,0%
34,4%
Egyensúlyos
28,0%
41,1%
Élénk
22,0%
24,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
44,0%
50,0%
Lágy
12,0%
10,6%
Egyensúlyozott
12,0%
1,7%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
6,1%
Kijelentés
18,0%
31,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
20,0%
27,2%
Lágyan kevert paletta
16,0%
13,3%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
3,9%
Erős színegyüntetés
28,0%
40,6%
Egységes színpaletta
18,0%
15,0%
Hogyan alakulnak Cy Twombly legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
The Four Seasons - Summer -…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
The Rose (IV)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
Nine discourses on Commodus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Leaving Paphos Ringed With…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Night Watch
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Proteus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (Rome [Wall]) (196…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Leaving Paphos Ringed With…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Odeion (Rome)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cy Twombly telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
10 800
77,7%
telefonok
2 700
19,4%
tabletek
400
2,9%
Hogyan alakul el Cy Twombly olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Lengyel
800
27,6%
Portugál
600
20,7%
Olasz
400
13,8%
Német
300
10,3%
Angol
200
6,9%
Francia
200
6,9%
Spanyol
100
3,4%
Horvát
100
3,4%
Magyar
100
3,4%
Orosz
100
3,4%
Mennyi a Cy Twombly napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
700
hét 28 Sze
300
kedd 29 Sze
300
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
800
pén 2 Okt
100
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
800
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
400
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
300
csüt 15 Okt
300
pén 16 Okt
600
szo 17 Okt
400
vas 18 Okt (előrejelzés)
500
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
300
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
400
pén 23 Okt (előrejelzés)
500
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
400
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
400
pén 30 Okt (előrejelzés)
500
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
400
hét 2 Nov (előrejelzés)
200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
400
pén 6 Nov (előrejelzés)
500
szo 7 Nov (előrejelzés)
200
Cy Twombly: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Cy Twombly-nak?
Quattro Stagioni, Autunno: 2 000 megtekintés, a megtekintések 11%-e. A lista 10. helyezésig szól.