Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg David Davidovich Burliuk oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
David Davidovich Burliuk: statisztikai összefoglaló
A Eilshemius in his Studio a(z) David Davidovich Burliuk legnézettebb műve: 1 000 megtekintés tizenkét hónapban, ami 6% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Peasant and horse és Orchestra. Összes megtekintés: 15 200 (1 300 művészprofil, 13 900 alkotás). 87% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (12 300 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (95%), telefonok (5%) és tabletek (1%). Megfigyelt preferencia: Fényerék egyensúlya (Fényerő), a látogatások 26%-e a 14% katalógushoz.
A(z) David Davidovich Burliuk legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés David Davidovich Burliuk legnézttkész műve.
-
1
Eilshemius in his Studio, 1935
1 000 látogatás · 6,1%
-
2
Peasant and horse, 1910
500 látogatás · 3,0%
-
3
Orchestra, 1957
500 látogatás · 3,0%
-
4
New York
500 látogatás · 3,0%
-
5
A horse-lightning, 1907
300 látogatás · 1,8%
-
6
Majorca, Spain
300 látogatás · 1,8%
-
7
Still life with roses and fruits, 1933
200 látogatás · 1,2%
-
8
View of the Water (Rural landscape with a lake), 1947
200 látogatás · 1,2%
-
9
Fifty-thousand-years-old woman on Mars, 1922
200 látogatás · 1,2%
-
10
Composition with sickle, 1917
200 látogatás · 1,2%
Hány havi olvasószáma van a David Davidovich Burliuk felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 500 | 11 800 |
| Aug 2026 | 500 | 1 800 |
| Sze 2026 | 300 | 0 |
Havi hányan olvassák a David Davidovich Burliuk műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely David Davidovich Burliuk művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,0% | 6,7% |
| Lágy árnyékok | 24,0% | 25,4% |
| Érezhető fényesség | 48,0% | 39,4% |
| Fényerék egyensúlya | 14,0% | 26,1% |
| Fényes | 6,0% | 2,4% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 12,0% | 4,2% |
| Finom színtónusú | 40,0% | 40,6% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 32,0% | 34,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 16,0% | 19,4% |
| Éles színűség | 0,0% | 1,2% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 42,4% | 41,6% |
| Földszínek | 33,3% | 36,5% |
| Sötét tónusú | 24,2% | 21,9% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 16,0% | 6,7% |
| Egyensúlyos | 64,0% | 67,3% |
| Élénk | 20,0% | 26,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,0% | 7,3% |
| Lágy | 34,0% | 20,0% |
| Egyensúlyozott | 20,0% | 11,5% |
| Erőteljes kontrasztú | 24,0% | 32,1% |
| Kijelentés | 20,0% | 29,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 56,0% | 49,7% |
| Lágyan kevert paletta | 24,0% | 20,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,0% | 11,5% |
| Erős színegyüntetés | 10,0% | 15,2% |
| Egységes színpaletta | 2,0% | 3,6% |
Hogyan alakulnak David Davidovich Burliuk legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tea Time | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of poet-futurist W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| I see the artist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The stand | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Woman with a duck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with roses and f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Woman in Yellow Dress with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Eilshemius in his Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 |
| Black Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
David Davidovich Burliuk telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 14 400 | 94,7% |
| telefonok | 700 | 4,6% |
| tabletek | 100 | 0,7% |
Hogyan alakul el David Davidovich Burliuk olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 300 | 100,0% |
Mennyi a David Davidovich Burliuk napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 100 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 100 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 500 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 100 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 400 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 100 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 400 |
| kedd 13 Okt | 200 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 600 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 100 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 700 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 700 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 200 |
David Davidovich Burliuk: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve David Davidovich Burliuk-nak?
- Eilshemius in his Studio: 1 000 megtekintés, a megtekintések 6%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a David Davidovich Burliuk olvasótábora?
- 15 200 látogatás tizenkét hónapban (1 300 művészoldal, 13 900 alkotás).
David Davidovich Burliuk műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (95%), telefonok (5%) és tabletek (1%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 95% arányal.
Kedvelik-e a látogatók David Davidovich Burliuk műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Fényerék egyensúlya (Fényerő): a látogatások 26%-át teszi ki a 14% katalógusból.