Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Duncan Grant oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Duncan Grant: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Duncan Grant legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Bea Howe volt: 300 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 3%-át teszi ki. Ezt követi Julian Bell Reading és Farm In Sussex. A Duncan Grant oldalát összesen 9 800 alkalommal olvosták el: 2 600 alkalommal az művész profilján és 7 200 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 9%-el nőtt Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 7 300 megtekintéssel. A konzultáció számítógépek (78%), telefonok (18%) és tabletek (4%) eszközökön történik. A látogatók Lágy árnyékok (Fényerő) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 40%-át, miközben a művek 22%-át teszi ki.
A(z) Duncan Grant 10 legkeresettebb műve
Duncan Grant művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
Bea Howe
300 látogatás · 3,2%
-
2
Julian Bell Reading
300 látogatás · 3,2%
-
3
Farm In Sussex
300 látogatás · 3,2%
-
4
Interior At Gordon Square
200 látogatás · 2,1%
-
5
Vanessa Bell, Nee Stephen -
200 látogatás · 2,1%
-
6
Still Life, Asheham House
200 látogatás · 2,1%
-
7
Walled Garden At Charleston, East Sussex
200 látogatás · 2,1%
-
8
Still Life With Guitar
200 látogatás · 2,1%
-
9
Katherine Cox
200 látogatás · 2,1%
-
10
Flower Piece
200 látogatás · 2,1%
Hány alkalommal nézik meg Duncan Grant felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 1 200 | 6 100 |
| Aug 2026 | 300 | 800 |
| Sze 2026 | 1 100 | 100 |
Mennyire gyakran tekintik meg Duncan Grant műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Duncan Grant műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,0% | 9,5% |
| Lágy árnyékok | 22,0% | 40,0% |
| Érezhető fényesség | 34,0% | 24,2% |
| Fényerék egyensúlya | 30,0% | 13,7% |
| Fényes | 6,0% | 12,6% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 18,0% | 14,7% |
| Finom színtónusú | 40,0% | 30,5% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 28,0% | 34,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 14,0% | 20,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 40,9% | 50,7% |
| Semleges tónusok | 43,2% | 22,7% |
| Sötét tónusú | 11,4% | 18,7% |
| Pasztell színek | 2,3% | 8,0% |
| Természet | 2,3% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 10,0% | 14,7% |
| Egyensúlyos | 64,0% | 62,1% |
| Élénk | 26,0% | 23,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 20,0% | 14,7% |
| Lágy | 28,0% | 32,6% |
| Egyensúlyozott | 20,0% | 12,6% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 22,1% |
| Kijelentés | 12,0% | 17,9% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 14,0% | 18,9% |
| Lágyan kevert paletta | 16,0% | 9,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 8,0% | 11,6% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 48,4% |
| Egységes színpaletta | 12,0% | 11,6% |
Mely Duncan Grant műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parrot Tulips | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sir Desmond Maccarthy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Carrots | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of Flowers With… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior At Gordon Square | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life, The Blue China… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Decorated With A Still Life… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Angelica Playing The Violin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközökkel tekintenek elre a Duncan Grant alkotásaira?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 7 600 | 77,6% |
| telefonok | 1 800 | 18,4% |
| tabletek | 400 | 4,1% |
Mely nyelveken keresik Duncan Grant?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 500 | 29,4% |
| Spanyol | 400 | 23,5% |
| Angol | 300 | 17,6% |
| Olasz | 200 | 11,8% |
| Dán | 100 | 5,9% |
| Magyar | 100 | 5,9% |
| Japán | 100 | 5,9% |
Hány Duncan Grant konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 400 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 400 |
| hét 5 Okt | 800 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 200 |
| szo 10 Okt | 200 |
| vas 11 Okt | 200 |
| hét 12 Okt | 700 |
| kedd 13 Okt | 500 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 400 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 400 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 1 000 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 400 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 400 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 500 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 1 200 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 400 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 500 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 600 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 1 400 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 500 |
Kérdések Duncan Grant olvasótájáról
Mely Duncan Grant művei a legnépszerűbbek?
- Bea Howe, 300 megtekintéssel (3% Duncan Grant összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Duncan Grant a(z) WikiOO.org felületén?
- 9 800 alkalom a tizenkét hónapban: 2 600 az artist profilján és 7 200 a műalkotások oldalán.
Milyen eszközökön keresik Duncan Grant?
- Duncan Grant profilját számítógépek (78%), telefonok (18%) és tabletek (4%) eszközön keresztül tekintik meg; a megtekintések 78%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen műveit szeretik a leginkább Duncan Grant alkotásai közül a olvasók?
- Lágy árnyékok (Fényerő): a látogatások 40%-át, a katalógus 22%-ával szemben.