Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Eduard Ameseder oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Eduard Ameseder: a konzultációk adatai
A(z) Eduard Ameseder művei közül a legkeresettebb a Un Coin D'atelier, amely 12 hónap alatt 400 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 16%-át teszi ki. A rangsorban utána A Springtime Idyll és A Pougues V áll. A művész profilját 3 000 alkalommal, a művek oldalait pedig 2 300 alkalommal åpették meg, összesen 5 300 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 83%-el csökkent. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 4 600. A látogatók számítógépek (70%), telefonok (25%) és tabletek (6%) eszközökön tekintik meg a feljegyzéseket. Az olvasók 85% esetben választják a Semleges tónusok (Színpaletta) kategóriát, amely a katalógus 64% részét teszi ki.
Eduard Ameseder: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Eduard Ameseder műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Un Coin D'atelier
400 látogatás · 16,0%
-
2
A Springtime Idyll
300 látogatás · 12,0%
-
3
A Pougues V
200 látogatás · 8,0%
-
4
Swinging
200 látogatás · 8,0%
-
5
Sitting by the sea
200 látogatás · 8,0%
-
6
Message D'amour
200 látogatás · 8,0%
-
7
Roses De Noel
200 látogatás · 8,0%
-
8
Pavillon2
100 látogatás · 4,0%
-
9
Charles-hermans
100 látogatás · 4,0%
-
10
C Chaplin
100 látogatás · 4,0%
Mikor olvassák a Eduard Ameseder rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 2 500 | 2 100 |
| Aug 2026 | 400 | 200 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Mikor keresik a(z) Eduard Ameseder műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Eduard Ameseder alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,3% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 41,7% | 40,0% |
| Érezhető fényesség | 37,5% | 48,0% |
| Fényerék egyensúlya | 8,3% | 8,0% |
| Fényes | 4,2% | 4,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 50,0% | 68,0% |
| Finom színtónusú | 33,3% | 16,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 12,5% | 16,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,2% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 63,6% | 84,6% |
| Földszínek | 27,3% | 15,4% |
| Sötét tónusú | 9,1% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 33,3% | 32,0% |
| Egyensúlyos | 66,7% | 68,0% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 12,5% | 8,0% |
| Lágy | 8,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 8,3% | 8,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 25,0% | 28,0% |
| Kijelentés | 45,8% | 56,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 20,8% | 24,0% |
| Lágyan kevert paletta | 12,5% | 4,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 29,2% | 24,0% |
| Erős színegyüntetés | 16,7% | 16,0% |
| Egységes színpaletta | 20,8% | 32,0% |
Melyek Eduard Ameseder legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Before the Storm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Pougues V | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lower Austrian Tree Landsca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles-hermans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Winter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dagnan-bouveret | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pougues | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chaplin_charles_silenced_th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| C Chaplin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| La Belle Epoque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul Eduard Ameseder konzultációinak megtekintési eloszlása eszközönként?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 700 | 69,8% |
| telefonok | 1 300 | 24,5% |
| tabletek | 300 | 5,7% |
Mely nyelveken keresik Eduard Ameseder?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hány napi konzultáció Eduard Ameseder számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 100 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Eduard Ameseder olvasótábora
Melyik Eduard Ameseder műve a leggyakrabban megtekintett?
- Un Coin D'atelier az első helyen 400 megtekintéssel és 16% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Eduard Ameseder olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 5 300 látogatás tizenkét hónapban: 3 000 a művész profilján, 2 300 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Eduard Ameseder olvasói?
- számítógépek (70%), telefonok (25%) és tabletek (6%) eszközöket használnak; a számítógépek a megtekintések 70%-át teszi ki.
Mely Eduard Ameseder művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Semleges tónusok (Színpaletta) leírású művek 85% látogatást generálnak a katalógus 64% részére.