Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Manet Édouard oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Manet Édouard: statisztikai összefoglaló
A Édouard Manet a(z) Manet Édouard legnézettebb műve: 43 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 16% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: A Bar at the Folies-Bergere és A Székhelyi ebéd. Összes megtekintés: 295 000 (49 200 művészprofil, 245 800 alkotás). 30% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (160 200 látogatás). Nyelvek: Angol (23%), Német (13%) és Lengyel (13%). Országekk: Németország (27%), Svédország (11%) és Irán (8%). Eszközök megoszlása: számítógépek (66%), telefonok (31%) és tabletek (3%). Megfigyelt preferencia: Kijelentés (Kontraszt), a látogatások 59%-e a 42% katalógushoz.
A(z) Manet Édouard legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Manet Édouard legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Manet Édouard felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
500
5 200
Júl 2026
13 000
147 200
Aug 2026
15 400
40 700
Sze 2026
20 300
52 700
Havi hányan olvassák a Manet Édouard műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Manet Édouard művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
18,0%
31,7%
Elegáns
34,0%
25,4%
Nosztalgikus
4,0%
17,1%
Békés, nyugodt
22,0%
13,2%
Nyugodt
10,0%
8,6%
Romantikus
6,0%
1,6%
Klasszikus
6,0%
1,4%
Természetes tónusú
0,0%
0,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
42,0%
25,8%
Melankolikus
20,0%
21,5%
Drámai
4,0%
17,2%
Nyugodt
8,0%
9,9%
Rejtélyes
0,0%
7,2%
Nyugodt
8,0%
6,3%
Romantikus
12,0%
5,4%
Sötét és komoly
4,0%
2,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
24,0%
18,4%
Lágy árnyékok
28,0%
34,5%
Érezhető fényesség
28,0%
36,7%
Fényerék egyensúlya
14,0%
7,6%
Fényes
6,0%
2,8%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
38,0%
52,5%
Finom színtónusú
38,0%
27,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
24,0%
19,2%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
1,2%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
58,1%
52,0%
Semleges tónusok
39,5%
44,6%
Sötét tónusú
2,3%
2,2%
Monokróm
0,0%
1,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
30,0%
35,8%
Egyensúlyos
62,0%
61,3%
Élénk
8,0%
2,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
3,8%
Lágy
14,0%
8,2%
Egyensúlyozott
16,0%
8,4%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
20,1%
Kijelentés
42,0%
59,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
20,0%
20,9%
Lágyan kevert paletta
12,0%
13,7%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
15,3%
Erős színegyüntetés
30,0%
42,7%
Egységes színpaletta
22,0%
7,4%
Hogyan alakulnak Manet Édouard legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Édouard Manet
0
0
0
0
0
0
0
0
100
12 900
14 000
12 600
A Székhelyi ebéd
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4 900
3 300
5 500
A Bar at the Folies-Bergere
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5 500
4 200
8 200
A Vasút
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
700
1 700
Nana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
800
1 500
Picnic a régebbi időszakban
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
300
500
Moszni utcai jelenet zászló…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
800
700
Bar at the Folies-Bergère
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
1 200
800
Zene a Tuileries kertben
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
700
1 500
Tavasz (Jeanne Demarsy)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
300
1 100
Manet Édouard telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
193 900
65,7%
telefonok
91 200
30,9%
tabletek
9 900
3,4%
Hogyan alakul el Manet Édouard olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
7 200
23,2%
Német
4 000
12,9%
Lengyel
3 900
12,5%
Orosz
3 300
10,6%
Olasz
2 600
8,4%
Svéd
1 700
5,5%
Spanyol
1 500
4,8%
Bolgár
1 300
4,2%
Francia
1 000
3,2%
Koreai
700
2,3%
Mennyi a Manet Édouard napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
3 700
sze 23 Sze
4 200
csüt 24 Sze
4 100
pén 25 Sze
2 600
szo 26 Sze
4 000
vas 27 Sze
3 800
hét 28 Sze
3 700
kedd 29 Sze
4 600
sze 30 Sze
5 300
csüt 1 Okt
5 800
pén 2 Okt
2 300
szo 3 Okt
2 600
vas 4 Okt
4 600
hét 5 Okt
4 100
kedd 6 Okt
7 100
sze 7 Okt
3 900
csüt 8 Okt
5 300
pén 9 Okt
3 600
szo 10 Okt
4 100
vas 11 Okt
8 500
hét 12 Okt
5 800
kedd 13 Okt (előrejelzés)
7 100
sze 14 Okt (előrejelzés)
6 200
csüt 15 Okt (előrejelzés)
7 100
pén 16 Okt (előrejelzés)
3 900
szo 17 Okt (előrejelzés)
5 000
vas 18 Okt (előrejelzés)
7 800
hét 19 Okt (előrejelzés)
6 300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
7 900
sze 21 Okt (előrejelzés)
6 800
csüt 22 Okt (előrejelzés)
7 800
pén 23 Okt (előrejelzés)
4 300
szo 24 Okt (előrejelzés)
5 500
vas 25 Okt (előrejelzés)
8 600
hét 26 Okt (előrejelzés)
7 000
kedd 27 Okt (előrejelzés)
8 500
sze 28 Okt (előrejelzés)
7 400
csüt 29 Okt (előrejelzés)
8 400
pén 30 Okt (előrejelzés)
4 700
szo 31 Okt (előrejelzés)
5 900
vas 1 Nov (előrejelzés)
9 300
hét 2 Nov (előrejelzés)
7 500
Manet Édouard: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Manet Édouard-nak?
Édouard Manet: 43 200 megtekintés, a megtekintések 16%-e. A lista 10. helyezésig szól.