El LissitzkyOlvasótábori és tanácsadói statisztikák
1890
–
1941
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg El Lissitzky oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
El Lissitzky: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban El Lissitzky legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Proun 1 C volt: 2 500 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 11%-át teszi ki. Ezt követi Proun 19D és New Man. A El Lissitzky oldalát összesen 43 900 alkalommal olvosták el: 23 200 alkalommal az művész profilján és 20 700 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 51%-el nőtt Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 17 200 megtekintéssel. A bejegyzéseket Angol (30%), Spanyol (11%) és Koreai (11%) nyelven olvashatja. A konzultáció számítógépek (77%), telefonok (20%) és tabletek (4%) eszközökön történik. A látogatók Nyugodt (Hangulat) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 21%-át, miközben a művek 6%-át teszi ki.
A(z) El Lissitzky 10 legkeresettebb műve
El Lissitzky művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
Hány alkalommal nézik meg El Lissitzky felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
1 000
Júl 2026
7 600
9 600
Aug 2026
7 700
2 500
Sze 2026
7 800
7 600
Mennyire gyakran tekintik meg El Lissitzky műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú El Lissitzky műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Minimalista
38,8%
37,0%
Modern
26,5%
21,6%
Nyugodt
6,1%
20,7%
Ipari stílusú
6,1%
8,8%
Karakteres
8,2%
7,5%
Dramatikus
4,1%
2,2%
Elegáns
4,1%
0,9%
Nosztalgikus
2,0%
0,9%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
60,0%
60,9%
Energikus
14,0%
21,7%
Nyugodt
16,0%
13,9%
Rejtélyes
4,0%
1,3%
Erőteljes presence
2,0%
1,3%
Melankolikus
2,0%
0,9%
Drámai
2,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
2,0%
1,7%
Lágy árnyékok
2,0%
0,4%
Érezhető fényesség
12,0%
11,3%
Fényerék egyensúlya
36,0%
38,7%
Fényes
48,0%
47,8%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
44,0%
47,8%
Finom színtónusú
22,0%
16,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
28,0%
19,6%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
8,3%
Éles színűség
4,0%
7,8%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
69,4%
69,0%
Földszínek
14,3%
15,9%
Pasztell színek
12,2%
11,5%
Sötét tónusú
2,0%
3,1%
Monokróm
2,0%
0,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
28,0%
32,6%
Egyensúlyos
44,0%
33,5%
Élénk
28,0%
33,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
16,0%
13,0%
Lágy
18,0%
26,5%
Egyensúlyozott
6,0%
5,7%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
16,1%
Kijelentés
40,0%
38,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
16,0%
10,4%
Lágyan kevert paletta
10,0%
8,3%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
9,1%
Erős színegyüntetés
28,0%
25,2%
Egységes színpaletta
36,0%
47,0%
Mely El Lissitzky műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Kestnermappe Proun, Rob. Le…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
El Lissitzky és Wendingen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Preliminary sketch for a po…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
Cover of the avant guard pe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
Beat the Whites with the Re…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
200
400
Vive la Commune 1871
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
To all the children
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
100
Kestnermappe Proun, Rob. Le…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Fire Came and Burnt the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Kestnermappe Proun, Rob. Le…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Milyen eszközökkel tekintenek elre a El Lissitzky alkotásaira?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
33 700
76,8%
telefonok
8 600
19,6%
tabletek
1 600
3,6%
Mely nyelveken keresik El Lissitzky?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 400
29,6%
Spanyol
900
11,1%
Koreai
900
11,1%
Orosz
800
9,9%
Chinese
700
8,6%
Holland
500
6,2%
Portugál
500
6,2%
Cseh
400
4,9%
Francia
200
2,5%
Japán
200
2,5%
Hány El Lissitzky konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
700
csüt 24 Sze
200
pén 25 Sze
700
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
900
hét 28 Sze
1 400
kedd 29 Sze
300
sze 30 Sze
300
csüt 1 Okt
700
pén 2 Okt
400
szo 3 Okt
1 400
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
1 000
kedd 6 Okt
1 000
sze 7 Okt
900
csüt 8 Okt
600
pén 9 Okt
400
szo 10 Okt
400
vas 11 Okt
400
hét 12 Okt
800
kedd 13 Okt
1 000
sze 14 Okt (előrejelzés)
600
csüt 15 Okt (előrejelzés)
500
pén 16 Okt (előrejelzés)
500
szo 17 Okt (előrejelzés)
600
vas 18 Okt (előrejelzés)
500
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
800
sze 21 Okt (előrejelzés)
600
csüt 22 Okt (előrejelzés)
500
pén 23 Okt (előrejelzés)
500
szo 24 Okt (előrejelzés)
600
vas 25 Okt (előrejelzés)
500
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
800
sze 28 Okt (előrejelzés)
600
csüt 29 Okt (előrejelzés)
500
pén 30 Okt (előrejelzés)
500
szo 31 Okt (előrejelzés)
600
vas 1 Nov (előrejelzés)
500
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
800
Kérdések El Lissitzky olvasótájáról
Mely El Lissitzky művei a legnépszerűbbek?
Proun 1 C, 2 500 megtekintéssel (11% El Lissitzky összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik El Lissitzky a(z) WikiOO.org felületén?
43 900 alkalom a tizenkét hónapban: 23 200 az artist profilján és 20 700 a műalkotások oldalán.
Milyen eszközökön keresik El Lissitzky?
El Lissitzky profilját számítógépek (77%), telefonok (20%) és tabletek (4%) eszközön keresztül tekintik meg; a megtekintések 77%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Mely nyelveken keresik El Lissitzky?
Angol (30%), Spanyol (11%) és Koreai (11%) nyelven. Az első helyet a Angol fogjaja el 30% arányban.
Milyen műveit szeretik a leginkább El Lissitzky alkotásai közül a olvasók?
Nyugodt (Hangulat): a látogatások 21%-át, a katalógus 6%-ával szemben.