Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Émile Munier oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Émile Munier: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Émile Munier legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában On the beach volt: 400 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 7%-át teszi ki. Ezt követi portrait de marie louise és Lunch on the Steps. A Émile Munier oldalát összesen 6 500 alkalommal olvosták el: 1 400 alkalommal az művész profilján és 5 100 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 58%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 4 500 megtekintéssel. A konzultáció számítógépek (83%) és telefonok (17%) eszközökön történik. A látogatók Egységes színpaletta (Színharmónia) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 33%-át, miközben a művek 12%-át teszi ki.
A(z) Émile Munier 10 legkeresettebb műve
Émile Munier művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
On the beach
400 látogatás · 7,4%
-
2
portrait de marie louise, 1880
300 látogatás · 5,6%
-
3
Lunch on the Steps
300 látogatás · 5,6%
-
4
Childhood Friends
300 látogatás · 5,6%
-
5
The Young Farmers
300 látogatás · 5,6%
-
6
Anges Gardiens (Guardian Angels)
300 látogatás · 5,6%
-
7
A Tender Embrace, 1887
200 látogatás · 3,7%
-
8
1 les confitures, 1891
200 látogatás · 3,7%
-
9
Farm Girl with her Pet Billy Goat
200 látogatás · 3,7%
-
10
A Happy Family
200 látogatás · 3,7%
Hány alkalommal nézik meg Émile Munier felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 900 | 3 600 |
| Aug 2026 | 200 | 1 000 |
| Sze 2026 | 300 | 200 |
Mennyire gyakran tekintik meg Émile Munier műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Émile Munier műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 32,0% | 24,1% |
| Lágy árnyékok | 40,0% | 44,4% |
| Érezhető fényesség | 26,0% | 18,5% |
| Fényerék egyensúlya | 2,0% | 3,7% |
| Fényes | 0,0% | 9,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 18,0% | 20,4% |
| Finom színtónusú | 58,0% | 61,1% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 20,0% | 18,5% |
| Egyértelmű színprészenység | 4,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 91,7% | 76,1% |
| Semleges tónusok | 2,8% | 17,4% |
| Monokróm | 0,0% | 6,5% |
| Sötét tónusú | 5,6% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 38,0% | 38,9% |
| Egyensúlyos | 58,0% | 61,1% |
| Élénk | 4,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 9,3% |
| Lágy | 12,0% | 9,3% |
| Egyensúlyozott | 12,0% | 11,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 13,0% |
| Kijelentés | 52,0% | 57,4% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 4,0% | 5,6% |
| Lágyan kevert paletta | 18,0% | 7,4% |
| Egyensúlyozott harmónia | 14,0% | 13,0% |
| Erős színegyüntetés | 52,0% | 40,7% |
| Egységes színpaletta | 12,0% | 33,3% |
Mely Émile Munier műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a young girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Priére (Prayer) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tender Embrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Two Girls With A Basket Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 02 love disarmed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sugar And Spice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Companions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Milyen eszközökkel tekintenek elre a Émile Munier alkotásaira?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Adattáblázat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 5 400 | 83,1% |
| telefonok | 1 100 | 16,9% |
Mely nyelveken keresik Émile Munier?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Francia | 100 | 50,0% |
| Portugál | 100 | 50,0% |
Hány Émile Munier konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 200 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 200 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 100 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 100 |
| csüt 15 Okt | 100 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 200 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 100 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 200 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 100 |
Kérdések Émile Munier olvasótájáról
Mely Émile Munier művei a legnépszerűbbek?
- On the beach, 400 megtekintéssel (7% Émile Munier összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Émile Munier a(z) WikiOO.org felületén?
- 6 500 alkalom a tizenkét hónapban: 1 400 az artist profilján és 5 100 a műalkotások oldalán.
Milyen eszközökön keresik Émile Munier?
- Émile Munier profilját számítógépek (83%) és telefonok (17%) eszközön keresztül tekintik meg; a megtekintések 83%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen műveit szeretik a leginkább Émile Munier alkotásai közül a olvasók?
- Egységes színpaletta (Színharmónia): a látogatások 33%-át, a katalógus 12%-ával szemben.