Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Emilio Sánchez Perrier oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Emilio Sánchez Perrier: a konzultációk adatai
A(z) Emilio Sánchez Perrier művei közül a legkeresettebb a A Riverbank in Poissy, amely 12 hónap alatt 300 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 27%-át teszi ki. A rangsorban utána Spanish Landscape és At the edge of the river áll. A művész profilját 800 alkalommal, a művek oldalait pedig 1 100 alkalommal åpették meg, összesen 1 900 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 600%-el nőtt. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 1 000. Az olvasók 100% esetben választják a Semleges tónusok (Színpaletta) kategóriát, amely a katalógus 63% részét teszi ki.
Emilio Sánchez Perrier: a(z) 9 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Emilio Sánchez Perrier műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
A Riverbank in Poissy
300 látogatás · 27,3%
-
2
Spanish Landscape, 1881
100 látogatás · 9,1%
-
3
At the edge of the river
100 látogatás · 9,1%
-
4
Boating Party at Rest, San Roque
100 látogatás · 9,1%
-
5
A quiet afternoon on the river
100 látogatás · 9,1%
-
6
An Afternooon on the River, Seville
100 látogatás · 9,1%
-
7
Boating along a Quiet River, Acala
100 látogatás · 9,1%
-
8
A Orillas del rio, Alcala
100 látogatás · 9,1%
-
9
Calm Waters at Chaponval
100 látogatás · 9,1%
Mikor olvassák a Emilio Sánchez Perrier rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 100 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sze 2026 | 700 | 0 |
Mikor keresik a(z) Emilio Sánchez Perrier műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Emilio Sánchez Perrier alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 17,8% | 36,4% |
| Érezhető fényesség | 53,3% | 45,5% |
| Fényerék egyensúlya | 28,9% | 18,2% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 20,0% | 45,5% |
| Finom színtónusú | 35,6% | 36,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 33,3% | 18,2% |
| Egyértelmű színprészenység | 11,1% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 63,0% | 100,0% |
| Földszínek | 33,3% | 0,0% |
| Sötét tónusú | 3,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 13,3% | 36,4% |
| Egyensúlyos | 66,7% | 54,5% |
| Élénk | 20,0% | 9,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 2,2% | 9,1% |
| Egyensúlyozott | 13,3% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 26,7% | 36,4% |
| Kijelentés | 57,8% | 54,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 6,7% | 9,1% |
| Lágyan kevert paletta | 13,3% | 9,1% |
| Egyensúlyozott harmónia | 13,3% | 9,1% |
| Erős színegyüntetés | 35,6% | 54,5% |
| Egységes színpaletta | 31,1% | 18,2% |
Melyek Emilio Sánchez Perrier legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Casita al Mar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alcalá | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Campfire on the bank of riv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On The River Bank | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Riverbank in Poissy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| A Orillas del rio, Alcala | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bords de L'Oise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spanish Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Midday's Rest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Emilio Sánchez Perrier?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Spanyol | 600 | 50,0% |
| Angol | 500 | 41,7% |
| Portugál | 100 | 8,3% |
Hány napi konzultáció Emilio Sánchez Perrier számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 400 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 100 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 100 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 200 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 1 100 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 400 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 800 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 100 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 500 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 1 000 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 600 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 1 100 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 200 |
Emilio Sánchez Perrier olvasótábora
Melyik Emilio Sánchez Perrier műve a leggyakrabban megtekintett?
- A Riverbank in Poissy az első helyen 300 megtekintéssel és 27% megtekintési aránnyal. 9 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Emilio Sánchez Perrier olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 1 900 látogatás tizenkét hónapban: 800 a művész profilján, 1 100 a művekkel.
Mely Emilio Sánchez Perrier művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Semleges tónusok (Színpaletta) leírású művek 100% látogatást generálnak a katalógus 63% részére.