Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Emma Florence Harrison oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Emma Florence Harrison: statisztikai összefoglaló
A The Lady Of Shalott a(z) Emma Florence Harrison legnézettebb műve: 600 megtekintés tizenkét hónapban, ami 22% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Dreamland és Sailing Of The Sword. Összes megtekintés: 5 200 (2 700 művészprofil, 2 500 alkotás). 17% növekedés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (3 900 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (62%), telefonok (23%) és tabletek (15%). Megfigyelt preferencia: Érezhető fényesség (Fényerő), a látogatások 59%-e a 36% katalógushoz.
A(z) Emma Florence Harrison legjobb 9 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Emma Florence Harrison legnézttkész műve.
-
1
The Lady Of Shalott
600 látogatás · 22,2%
-
2
Dreamland
500 látogatás · 18,5%
-
3
Sailing Of The Sword
400 látogatás · 14,8%
-
4
It Was Their Last Hour
300 látogatás · 11,1%
-
5
The Wind
300 látogatás · 11,1%
-
6
Blessed Kiss
200 látogatás · 7,4%
-
7
Rapunzel
200 látogatás · 7,4%
-
8
A Birthday
100 látogatás · 3,7%
-
9
Whither Away
100 látogatás · 3,7%
Hány havi olvasószáma van a Emma Florence Harrison felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 1 700 | 2 200 |
| Aug 2026 | 500 | 100 |
| Sze 2026 | 500 | 200 |
Havi hányan olvassák a Emma Florence Harrison műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Emma Florence Harrison művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 45,5% | 33,3% |
| Érezhető fényesség | 36,4% | 59,3% |
| Fényerék egyensúlya | 18,2% | 7,4% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 9,1% | 11,1% |
| Finom színtónusú | 45,5% | 51,8% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 36,4% | 25,9% |
| Egyértelmű színprészenység | 9,1% | 11,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 50,0% | 59,1% |
| Sötét tónusú | 25,0% | 31,8% |
| Semleges tónusok | 25,0% | 9,1% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 18,2% | 11,1% |
| Egyensúlyos | 63,6% | 74,1% |
| Élénk | 18,2% | 14,8% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 0,0% |
| Lágy | 45,5% | 37,0% |
| Egyensúlyozott | 18,2% | 25,9% |
| Erőteljes kontrasztú | 27,3% | 37,0% |
| Kijelentés | 9,1% | 0,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 36,4% | 44,4% |
| Lágyan kevert paletta | 18,2% | 18,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 9,1% | 7,4% |
| Erős színegyüntetés | 36,4% | 29,6% |
| Egységes színpaletta | 0,0% | 0,0% |
Hogyan alakulnak Emma Florence Harrison legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blessed Kiss | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Waking She Heard The Night… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| It Was Their Last Hour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Sailing Of The Sword | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| The Lady Of Shalott | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Eve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rapunzel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Dreamland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| The Wind | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Whither Away | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Emma Florence Harrison telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 3 200 | 61,5% |
| telefonok | 1 200 | 23,1% |
| tabletek | 800 | 15,4% |
Hogyan alakul el Emma Florence Harrison olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Emma Florence Harrison napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 700 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 200 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 100 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 300 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 400 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 400 |
Emma Florence Harrison: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Emma Florence Harrison-nak?
- The Lady Of Shalott: 600 megtekintés, a megtekintések 22%-e. A lista 9. helyezésig szól.
Mennyi a Emma Florence Harrison olvasótábora?
- 5 200 látogatás tizenkét hónapban (2 700 művészoldal, 2 500 alkotás).
Emma Florence Harrison műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (62%), telefonok (23%) és tabletek (15%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 62% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Emma Florence Harrison műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 59%-át teszi ki a 36% katalógusból.