Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Ernest Hamlin Baker oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Ernest Hamlin Baker: statisztikai összefoglaló
A Heinrich Himmler a(z) Ernest Hamlin Baker legnézettebb műve: 300 megtekintés tizenkét hónapban, ami 16% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: J. Robert Oppenheimer és Erwin Rommel. Összes megtekintés: 1 600 (100 művészprofil, 1 500 alkotás). 100% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (1 200 látogatás). Megfigyelt preferencia: Erős színegyüntetés (Színharmónia), a látogatások 84%-e a 48% katalógushoz.
A(z) Ernest Hamlin Baker legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Ernest Hamlin Baker legnézttkész műve.
-
1
Heinrich Himmler, 1945
300 látogatás · 15,8%
-
2
J. Robert Oppenheimer, 1948
200 látogatás · 10,5%
-
3
Erwin Rommel, 1942
200 látogatás · 10,5%
-
4
Raymond A. Spruance, 1944
200 látogatás · 10,5%
-
5
William J. Levitt, 1950
100 látogatás · 5,3%
-
6
John L. Lewis, 1946
100 látogatás · 5,3%
-
7
Omar Nelson Bradley, 1944
100 látogatás · 5,3%
-
8
Sir Winston Churchill, 1949
100 látogatás · 5,3%
-
9
James O. Eastland, 1956
100 látogatás · 5,3%
-
10
Bernard Montgomery, 1944
100 látogatás · 5,3%
Hány havi olvasószáma van a Ernest Hamlin Baker felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 100 | 1 100 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Havi hányan olvassák a Ernest Hamlin Baker műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Ernest Hamlin Baker művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 6,5% | 15,8% |
| Érezhető fényesség | 41,3% | 31,6% |
| Fényerék egyensúlya | 43,5% | 47,4% |
| Fényes | 8,7% | 5,3% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 23,9% | 42,1% |
| Finom színtónusú | 28,3% | 5,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 41,3% | 36,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 6,5% | 15,8% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 61,4% | 43,8% |
| Földszínek | 31,8% | 43,8% |
| Sötét tónusú | 6,8% | 12,5% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 6,5% | 21,1% |
| Egyensúlyos | 67,4% | 42,1% |
| Élénk | 26,1% | 36,8% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 2,2% | 0,0% |
| Lágy | 2,2% | 5,3% |
| Egyensúlyozott | 8,7% | 5,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 23,9% | 15,8% |
| Kijelentés | 63,0% | 73,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 8,7% | 5,3% |
| Lágyan kevert paletta | 15,2% | 10,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 17,4% | 0,0% |
| Erős színegyüntetés | 47,8% | 84,2% |
| Egységes színpaletta | 10,9% | 0,0% |
Hogyan alakulnak Ernest Hamlin Baker legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oveta Culp Hobby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| J. Robert Oppenheimer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| American Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asa Philip Randolph | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heinrich Himmler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Francisco Franco | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Earl Kemp Long | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Erwin Rommel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Husband E. Kimmel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hogyan alakul el Ernest Hamlin Baker olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mennyi a Ernest Hamlin Baker napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| kedd 22 Sze | 100 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 200 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
Ernest Hamlin Baker: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Ernest Hamlin Baker-nak?
- Heinrich Himmler: 300 megtekintés, a megtekintések 16%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Ernest Hamlin Baker olvasótábora?
- 1 600 látogatás tizenkét hónapban (100 művészoldal, 1 500 alkotás).
Kedvelik-e a látogatók Ernest Hamlin Baker műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Erős színegyüntetés (Színharmónia): a látogatások 84%-át teszi ki a 48% katalógusból.