Etienne Delaune Látogatási statisztika

1518 – 1583

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Etienne Delaune oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Etienne Delaune: statisztikai összefoglaló

A July a(z) Etienne Delaune legnézettebb műve: 200 megtekintés tizenkét hónapban, ami 40% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: May és February. Összes megtekintés: 900 (400 művészprofil, 500 alkotás). Csúcspont: Júl 2026 (700 látogatás). Megfigyelt preferencia: Kijelentés (Kontraszt), a látogatások 100%-e a 62% katalógushoz.

A(z) Etienne Delaune legjobb 3 műve a megtekintések alapján

A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Etienne Delaune legnézttkész műve.

  1. July 1 July, 1568 200 látogatás · 40,0%
  2. May 2 May, 1568 200 látogatás · 40,0%
  3. February 3 February, 1558 100 látogatás · 20,0%

Hány havi olvasószáma van a Etienne Delaune felvételnek?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd meg az alapvető adatokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 2026300400
Aug 20261000
Sze 20260100

Havi hányan olvassák a Etienne Delaune műveit?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak Etienne Delaune legnézettebb művei az év folyamán?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd meg az alapvető adatokat
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
Goldsmith’s melting furnace000000000000
February00000000000100
January000000000000
July00000000020000
May00000000020000
March000000000000
Moïse montrant le serpent d…000000000000
The four element earth000000000000

Hogyan alakul el Etienne Delaune olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Mennyi a Etienne Delaune napi olvasószáma a előrejelzés alapján?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd meg az alapvető adatokat
NapLátogatások
csüt 24 Sze0
pén 25 Sze0
szo 26 Sze0
vas 27 Sze0
hét 28 Sze0
kedd 29 Sze0
sze 30 Sze0
csüt 1 Okt0
pén 2 Okt0
szo 3 Okt0
vas 4 Okt0
hét 5 Okt0
kedd 6 Okt0
sze 7 Okt0
csüt 8 Okt0
pén 9 Okt0
szo 10 Okt0
vas 11 Okt0
hét 12 Okt0
kedd 13 Okt0
sze 14 Okt0
csüt 15 Okt (előrejelzés)0
pén 16 Okt (előrejelzés)0
szo 17 Okt (előrejelzés)0
vas 18 Okt (előrejelzés)0
hét 19 Okt (előrejelzés)0
kedd 20 Okt (előrejelzés)0
sze 21 Okt (előrejelzés)0
csüt 22 Okt (előrejelzés)0
pén 23 Okt (előrejelzés)0
szo 24 Okt (előrejelzés)0
vas 25 Okt (előrejelzés)0
hét 26 Okt (előrejelzés)0
kedd 27 Okt (előrejelzés)0
sze 28 Okt (előrejelzés)0
csüt 29 Okt (előrejelzés)0
pén 30 Okt (előrejelzés)0
szo 31 Okt (előrejelzés)0
vas 1 Nov (előrejelzés)0
hét 2 Nov (előrejelzés)0
kedd 3 Nov (előrejelzés)0
sze 4 Nov (előrejelzés)0

Etienne Delaune: gyakranIsmételt kérdések

Mi a(z) legnézettebb műve Etienne Delaune-nak?

July: 200 megtekintés, a megtekintések 40%-e. A lista 3. helyezésig szól.

Mennyi a Etienne Delaune olvasótábora?

900 látogatás tizenkét hónapban (400 művészoldal, 500 alkotás).

Kedvelik-e a látogatók Etienne Delaune műveinek valamely kategóriáját?

Igen, Kijelentés (Kontraszt): a látogatások 100%-át teszi ki a 62% katalógusból.