Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Evert Collier oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Evert Collier: statisztikai összefoglaló
A Still Life with a Volume of Wither's 'Emblemes' a(z) Evert Collier legnézettebb műve: 700 megtekintés tizenkét hónapban, ami 19% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Vanitas still life with a candlestick, books, musical instruments, an astrological globe, a pocket watch, and an hourglass all on a draped table és Vanitas Still Life with a Statuette of an Antique Athlete and a Print of Michelangelo. Összes megtekintés: 3 700 (1 600 művészprofil, 2 100 alkotás). 240% növekedés Sze 2026 és Okt 2026 között. Csúcspont: Okt 2026 (1 700 látogatás). Eszközök megoszlása: számítógépek (70%), telefonok (27%) és tabletek (3%). Megfigyelt preferencia: Lágy (Kontraszt), a látogatások 50%-e a 22% katalógushoz.
A(z) Evert Collier legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Evert Collier legnézttkész műve.
-
1
Still Life with a Volume of Wither's 'Emblemes', 1696
700 látogatás · 19,4%
-
2
Vanitas still life with a candlestick, books, musical instruments, an astrological globe, a pocket watch, and an hourglass all on a draped table
600 látogatás · 16,7%
-
3
Vanitas Still Life with a Statuette of an Antique Athlete and a Print of Michelangelo, 1675
400 látogatás · 11,1%
-
4
Vanitas Still Life, 1662
400 látogatás · 11,1%
-
5
Edward Collier, 1683
300 látogatás · 8,3%
-
6
A vanitas still life with a candlestick, a skull, a shell, bubbles, a watch, a portrait of Charles I, and other objects on a draped table
300 látogatás · 8,3%
-
7
Vanitas still life with an upturned lute, a globe turned to the Pacific Ocean, an open copy of Rider Cardanus' The British Merlin , and an engraving of Caesar Octavianus Augustus, 1656
200 látogatás · 5,6%
-
8
A Trompe l'oeil of Newspapers, Letters and Writing Implements on a Wooden Board, 1699
200 látogatás · 5,6%
-
9
Vanitas still life with a globe, a violin and bow, lemon peel, a recorder, a musical score, an open book, an hour glass and other objects
200 látogatás · 5,6%
-
10
A Trompe L'Oeil Still Life with letters, a magazine, a notebook, a magnifying glass, scissors, a quill, a letter opener and a tortoise shell comb
100 látogatás · 2,8%
Hány havi olvasószáma van a Evert Collier felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sze 2026 | 0 | 500 |
| Okt 2026 | 800 | 900 |
Havi hányan olvassák a Evert Collier műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Evert Collier művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 60,0% | 69,4% |
| Lágy árnyékok | 34,0% | 25,0% |
| Érezhető fényesség | 4,0% | 5,6% |
| Fényerék egyensúlya | 0,0% | 0,0% |
| Fényes | 2,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 46,0% | 27,8% |
| Finom színtónusú | 32,0% | 41,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 14,0% | 11,1% |
| Egyértelmű színprészenység | 8,0% | 19,4% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 87,0% | 80,0% |
| Sötét tónusú | 10,9% | 20,0% |
| Semleges tónusok | 2,2% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 72,0% | 66,7% |
| Egyensúlyos | 24,0% | 25,0% |
| Élénk | 4,0% | 8,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 20,0% | 22,2% |
| Lágy | 22,0% | 50,0% |
| Egyensúlyozott | 8,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 26,0% | 19,4% |
| Kijelentés | 24,0% | 8,3% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 6,0% | 0,0% |
| Lágyan kevert paletta | 2,0% | 5,6% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,0% | 5,6% |
| Erős színegyüntetés | 50,0% | 69,4% |
| Egységes színpaletta | 32,0% | 19,4% |
Hogyan alakulnak Evert Collier legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edward Collier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Volume of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 200 |
| Vanitas Still-Life (10) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vanitas still life with an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Vanitas Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Vanitas Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trompe l'oeil still-life of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vanitas Still Life with a S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Vanitas with Books, Instrum… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Evert Collier telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 2 600 | 70,3% |
| telefonok | 1 000 | 27,0% |
| tabletek | 100 | 2,7% |
Hogyan alakul el Evert Collier olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Spanyol | 500 | 55,6% |
| Angol | 200 | 22,2% |
| Orosz | 200 | 22,2% |
Mennyi a Evert Collier napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 500 |
| sze 21 Okt | 200 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 0 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 500 |
| kedd 27 Okt | 0 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 200 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 0 |
| hét 2 Nov | 100 |
| kedd 3 Nov | 300 |
| sze 4 Nov | 100 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 200 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |
Evert Collier: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Evert Collier-nak?
- Still Life with a Volume of Wither's 'Emblemes': 700 megtekintés, a megtekintések 19%-e. A lista 10. helyezésig szól.
Mennyi a Evert Collier olvasótábora?
- 3 700 látogatás tizenkét hónapban (1 600 művészoldal, 2 100 alkotás).
Evert Collier műveit inkább telefonon vagy számítógépen nézik meg?
- A konzultációk számítógépek (70%), telefonok (27%) és tabletek (3%) eszközre oszlanak; a listát számítógépek vezeti 70% arányal.
Kedvelik-e a látogatók Evert Collier műveinek valamely kategóriáját?
- Igen, Lágy (Kontraszt): a látogatások 50%-át teszi ki a 22% katalógusból.