Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Fra Angelico oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Fra Angelico: statisztikai összefoglaló
A Az Ítélet Szava a(z) Fra Angelico legnézettebb műve: 10 400 megtekintés tizenkét hónapban, ami 6% a teljes összegnek. Gyakran böngészik is: Szűlő Virágkoroncázás és Krisztus a mennyei paradicsomban. Összes megtekintés: 198 100 (23 800 művészprofil, 174 300 alkotás). 4% visszaesés Aug 2026 és Sze 2026 között. Csúcspont: Júl 2026 (142 700 látogatás). Nyelvek: Angol (45%), Portugál (15%) és Görög (10%). Országekk: Görögország (22%), Amerikai Egyesült Államok (15%) és Belgium (10%). Eszközök megoszlása: számítógépek (78%), telefonok (20%) és tabletek (3%). Megfigyelt preferencia: Békés, nyugodt (Hangulat), a látogatások 61%-e a 37% katalógushoz.
A(z) Fra Angelico legjobb 10 műve a megtekintések alapján
A rangsor a WikiOO.org összes megtekintését számolja egy év протягом, nem pedig a katalógus pontszámokat. Az 1. helyezés Fra Angelico legnézttkész műve.
Hány havi olvasószáma van a Fra Angelico felvételnek?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
6 800
Júl 2026
8 600
134 100
Aug 2026
6 000
18 700
Sze 2026
8 900
14 700
Havi hányan olvassák a Fra Angelico műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mely Fra Angelico művei köréből milyen kategóriákat választanak ki a látogatók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg az alapvető adatokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
36,7%
61,3%
Éteri
49,0%
27,0%
Nyugodt
2,0%
6,3%
Dramatikus
8,2%
3,4%
Misztikus
2,0%
1,1%
Elegáns
2,0%
0,9%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
83,7%
85,4%
Melankolikus
8,2%
5,5%
Nyugodt
2,0%
5,3%
Nyugodt
4,1%
1,9%
Sötét és komoly
0,0%
1,0%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
0,6%
Éteri
2,0%
0,2%
Nosztalgikus
0,0%
0,1%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
8,0%
6,4%
Lágy árnyékok
44,0%
43,3%
Érezhető fényesség
36,0%
39,6%
Fényerék egyensúlya
12,0%
9,2%
Fényes
0,0%
1,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
4,0%
1,5%
Finom színtónusú
14,0%
30,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
44,0%
38,1%
Egyértelmű színprészenység
38,0%
29,9%
Éles színűség
0,0%
0,1%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
60,9%
58,3%
Sötét tónusú
34,8%
30,8%
Semleges tónusok
4,3%
8,8%
Pasztell színek
0,0%
2,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
6,0%
3,5%
Egyensúlyos
54,0%
59,7%
Élénk
40,0%
36,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,7%
Lágy
12,0%
7,6%
Egyensúlyozott
8,0%
8,3%
Erőteljes kontrasztú
32,0%
31,5%
Kijelentés
48,0%
51,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
2,0%
2,9%
Lágyan kevert paletta
8,0%
8,6%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
23,6%
Erős színegyüntetés
62,0%
54,2%
Egységes színpaletta
8,0%
10,6%
Hogyan alakulnak Fra Angelico legnézettebb művei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Az Ítélet Szava
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8 400
600
0
A bölcsök imádatát
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
500
Krisztus a mennyei paradics…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 500
500
700
Újtest** (részlet)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
100
0
Kirovatás Szent Domonykokkal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
200
Perugia Altarpiece (in mode…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
200
Szűlő Virágkoroncázás
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 800
1 000
200
A Mária koronázása
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
100
700
Az Ítélet
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 700
500
400
Scenes from the Lives of th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Fra Angelico telefonon vagy számítógépen keresztül érhető el?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
153 700
77,6%
telefonok
39 100
19,7%
tabletek
5 300
2,7%
Hogyan alakul el Fra Angelico olvasóinak nyelv szerinti megoszlása?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
5 400
45,0%
Portugál
1 800
15,0%
Görög
1 200
10,0%
Francia
900
7,5%
Orosz
500
4,2%
Spanyol
400
3,3%
Koreai
400
3,3%
Svéd
300
2,5%
Német
200
1,7%
Bolgár
100
0,8%
Mennyi a Fra Angelico napi olvasószáma a előrejelzés alapján?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg az alapvető adatokat
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
1 600
sze 23 Sze
1 800
csüt 24 Sze
1 700
pén 25 Sze
2 100
szo 26 Sze
1 500
vas 27 Sze
2 200
hét 28 Sze
1 200
kedd 29 Sze
1 300
sze 30 Sze
1 400
csüt 1 Okt
1 200
pén 2 Okt
1 000
szo 3 Okt
800
vas 4 Okt
1 000
hét 5 Okt
1 800
kedd 6 Okt
2 700
sze 7 Okt
1 400
csüt 8 Okt
2 800
pén 9 Okt
1 500
szo 10 Okt
1 700
vas 11 Okt
3 400
hét 12 Okt
3 600
kedd 13 Okt (előrejelzés)
2 900
sze 14 Okt (előrejelzés)
2 300
csüt 15 Okt (előrejelzés)
2 900
pén 16 Okt (előrejelzés)
2 300
szo 17 Okt (előrejelzés)
2 000
vas 18 Okt (előrejelzés)
3 400
hét 19 Okt (előrejelzés)
3 400
kedd 20 Okt (előrejelzés)
3 100
sze 21 Okt (előrejelzés)
2 600
csüt 22 Okt (előrejelzés)
3 200
pén 23 Okt (előrejelzés)
2 600
szo 24 Okt (előrejelzés)
2 200
vas 25 Okt (előrejelzés)
3 700
hét 26 Okt (előrejelzés)
3 700
kedd 27 Okt (előrejelzés)
3 400
sze 28 Okt (előrejelzés)
2 800
csüt 29 Okt (előrejelzés)
3 400
pén 30 Okt (előrejelzés)
2 800
szo 31 Okt (előrejelzés)
2 400
vas 1 Nov (előrejelzés)
4 000
hét 2 Nov (előrejelzés)
4 000
Fra Angelico: gyakranIsmételt kérdések
Mi a(z) legnézettebb műve Fra Angelico-nak?
Az Ítélet Szava: 10 400 megtekintés, a megtekintések 6%-e. A lista 10. helyezésig szól.