Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Francois Diday oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Francois Diday: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Francois Diday legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Mountain Landscape With Farmhouse And Figure volt: 400 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 40%-át teszi ki. Ezt követi Paysage Des Alpes Suisses és A Swiss Lake Scene. A Francois Diday oldalát összesen 800 alkalommal olvosták el: 100 alkalommal az művész profilján és 700 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 33%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 300 megtekintéssel. A látogatók Földszínek (Színpaletta) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 100%-át, miközben a művek 67%-át teszi ki.
A(z) Francois Diday 6 legkeresettebb műve
Francois Diday művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
Mountain Landscape With Farmhouse And Figure
400 látogatás · 40,0%
-
2
Paysage Des Alpes Suisses
200 látogatás · 20,0%
-
3
A Swiss Lake Scene
100 látogatás · 10,0%
-
4
Vue Du Glacier De Blockenstock Sur Le Seelisberg Canton D'uri En Suisse
100 látogatás · 10,0%
-
5
Path From Grimsel To Handeck
100 látogatás · 10,0%
-
6
Paysage De Montagnes
100 látogatás · 10,0%
Hány alkalommal nézik meg Francois Diday felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sze 2026 | 100 | 100 |
Mennyire gyakran tekintik meg Francois Diday műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Francois Diday műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,3% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 25,0% | 30,0% |
| Érezhető fényesség | 58,3% | 70,0% |
| Fényerék egyensúlya | 8,3% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 58,3% | 40,0% |
| Finom színtónusú | 25,0% | 20,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 16,7% | 40,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Földszínek | 66,7% | 100,0% |
| Monokróm | 16,7% | 0,0% |
| Semleges tónusok | 16,7% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 58,3% | 40,0% |
| Egyensúlyos | 41,7% | 60,0% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 8,3% | 0,0% |
| Lágy | 0,0% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 8,3% | 20,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 8,3% | 0,0% |
| Kijelentés | 75,0% | 80,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 25,0% | 30,0% |
| Lágyan kevert paletta | 8,3% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 16,7% | 10,0% |
| Erős színegyüntetés | 33,3% | 60,0% |
| Egységes színpaletta | 16,7% | 0,0% |
Mely Francois Diday műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Swiss Lake Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape With Far… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 |
| Path From Grimsel To Handeck | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Study From Nature At Bex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vue Du Glacier De Blockenst… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Paysage Des Alpes Suisses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Paysage De Montagnes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Paysage Avec Riviere | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View From Murren To The Ebn… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Francois Diday?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hány Francois Diday konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 0 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 300 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Francois Diday olvasótájáról
Mely Francois Diday művei a legnépszerűbbek?
- Mountain Landscape With Farmhouse And Figure, 400 megtekintéssel (40% Francois Diday összes megtekintésének). A fenti rangsorban 6 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Francois Diday a(z) WikiOO.org felületén?
- 800 alkalom a tizenkét hónapban: 100 az artist profilján és 700 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább Francois Diday alkotásai közül a olvasók?
- Földszínek (Színpaletta): a látogatások 100%-át, a katalógus 67%-ával szemben.