Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frank Bramley oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Frank Bramley: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Frank Bramley legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában The Fisherman's Home volt: 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 15%-át teszi ki. Ezt követi A Hopeless Dawn és The Grasmere Rushbearing. A Frank Bramley oldalát összesen 2 500 alkalommal olvosták el: 1 300 alkalommal az művész profilján és 1 200 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 150%-el nőtt Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 1 800 megtekintéssel. A látogatók Melankolikus (Érzelmi hangulat) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 67%-át, miközben a művek 25%-át teszi ki.
A(z) Frank Bramley 10 legkeresettebb műve
Frank Bramley művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
The Fisherman's Home, 1889
200 látogatás · 15,4%
-
2
A Hopeless Dawn, 1888
200 látogatás · 15,4%
-
3
The Grasmere Rushbearing, 1905
100 látogatás · 7,7%
-
4
Self Portrait, 1897
100 látogatás · 7,7%
-
5
The Grasmere Rushbearing, 1905
100 látogatás · 7,7%
-
6
Domino, 1886
100 látogatás · 7,7%
-
7
Grasmere Fell Races, 1915
100 látogatás · 7,7%
-
8
Self-Portrait (also known as The Beaver Hat), 1911
100 látogatás · 7,7%
-
9
Henry John Roby
100 látogatás · 7,7%
-
10
Simplicita, 1887
100 látogatás · 7,7%
Hány alkalommal nézik meg Frank Bramley felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 600 | 1 200 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sze 2026 | 500 | 0 |
Mennyire gyakran tekintik meg Frank Bramley műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Frank Bramley műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Érzelmi hangulat | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Melankolikus | 25,0% | 66,7% |
| Nyugodt | 25,0% | 33,3% |
| Belső elmélyülést sugárzó | 50,0% | 0,0% |
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 34,2% | 53,8% |
| Lágy árnyékok | 21,1% | 23,1% |
| Érezhető fényesség | 36,8% | 23,1% |
| Fényerék egyensúlya | 7,9% | 0,0% |
| Fényes | 0,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 71,0% | 53,8% |
| Finom színtónusú | 13,2% | 15,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 15,8% | 30,8% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 65,8% | 53,8% |
| Egyensúlyos | 34,2% | 46,2% |
| Élénk | 0,0% | 0,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 10,5% | 7,7% |
| Lágy | 10,5% | 7,7% |
| Egyensúlyozott | 13,2% | 30,8% |
| Erőteljes kontrasztú | 23,7% | 23,1% |
| Kijelentés | 42,1% | 30,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 31,6% | 15,4% |
| Lágyan kevert paletta | 10,5% | 0,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,5% | 7,7% |
| Erős színegyüntetés | 31,6% | 61,5% |
| Egységes színpaletta | 15,8% | 15,4% |
Mely Frank Bramley műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sir Frederick Augustus Abel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Hopeless Dawn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Grasmere Rushbearing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Henry John Roby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Primrose Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Fisherman's Home | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Delicious Solitude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (AQZC5G) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Grasmere Rushbearing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Frank Bramley?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Portugál | 1 000 | 62,5% |
| Spanyol | 300 | 18,8% |
| Angol | 100 | 6,2% |
| Észt | 100 | 6,2% |
| Chinese | 100 | 6,2% |
Hány Frank Bramley konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 400 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 500 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 200 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 200 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 400 |
| kedd 13 Okt | 100 |
| sze 14 Okt | 100 |
| csüt 15 Okt | 200 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 200 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 100 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 200 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 100 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 200 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 200 |
Kérdések Frank Bramley olvasótájáról
Mely Frank Bramley művei a legnépszerűbbek?
- The Fisherman's Home, 200 megtekintéssel (15% Frank Bramley összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Frank Bramley a(z) WikiOO.org felületén?
- 2 500 alkalom a tizenkét hónapban: 1 300 az artist profilján és 1 200 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább Frank Bramley alkotásai közül a olvasók?
- Melankolikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 67%-át, a katalógus 25%-ával szemben.