Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frank Mason oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Frank Mason: a konzultációk adatai
A(z) Frank Mason művei közül a legkeresettebb a The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa, amely 12 hónap alatt 200 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 17%-át teszi ki. A rangsorban utána Off Dover, Barque 'Invermay' és Chess game áll. A művész profilját 1 600 alkalommal, a művek oldalait pedig 800 alkalommal åpették meg, összesen 2 400 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 50%-el nőtt. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 1 800. Az olvasók 50% esetben választják a Sötét (Fényerő) kategóriát, amely a katalógus 23% részét teszi ki.
Frank Mason: a(z) 8 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Frank Mason műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa, 1943
200 látogatás · 16,7%
-
2
Off Dover, Barque 'Invermay'
200 látogatás · 16,7%
-
3
Chess game
200 látogatás · 16,7%
-
4
Lady in Brown, 1967
200 látogatás · 16,7%
-
5
After Trafalgar, 1907
100 látogatás · 8,3%
-
6
'Sagacity'
100 látogatás · 8,3%
-
7
Grand canyon
100 látogatás · 8,3%
-
8
Wyoming rodeo
100 látogatás · 8,3%
Mikor olvassák a Frank Mason rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 1 100 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sze 2026 | 300 | 0 |
Mikor keresik a(z) Frank Mason műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Frank Mason alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 22,7% | 50,0% |
| Lágy árnyékok | 11,4% | 8,3% |
| Érezhető fényesség | 25,0% | 8,3% |
| Fényerék egyensúlya | 31,8% | 16,7% |
| Fényes | 9,1% | 16,7% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 40,9% | 58,3% |
| Finom színtónusú | 36,4% | 16,7% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 13,6% | 16,7% |
| Egyértelmű színprészenység | 9,1% | 8,3% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 68,8% | 50,0% |
| Földszínek | 21,9% | 37,5% |
| Sötét tónusú | 3,1% | 12,5% |
| Monokróm | 3,1% | 0,0% |
| Pasztell színek | 3,1% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 43,2% | 33,3% |
| Egyensúlyos | 47,7% | 58,3% |
| Élénk | 9,1% | 8,3% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 15,9% | 25,0% |
| Lágy | 15,9% | 0,0% |
| Egyensúlyozott | 13,6% | 33,3% |
| Erőteljes kontrasztú | 22,7% | 25,0% |
| Kijelentés | 31,8% | 16,7% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 40,9% | 58,3% |
| Lágyan kevert paletta | 15,9% | 8,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,4% | 8,3% |
| Erős színegyüntetés | 15,9% | 0,0% |
| Egységes színpaletta | 6,8% | 25,0% |
Melyek Frank Mason legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| After Trafalgar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in Brown | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Chess game | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Model Maker's Shop Dire… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Art students | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pauline with Lute | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The golden ball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Catherine of Siena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eagle rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Frank Mason?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 300 | 75,0% |
| Orosz | 100 | 25,0% |
Hány napi konzultáció Frank Mason számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 200 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 100 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 0 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 0 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 0 |
Frank Mason olvasótábora
Melyik Frank Mason műve a leggyakrabban megtekintett?
- The Model Maker's Shop Directorate of Camouflage (Naval Section), Leamington Spa az első helyen 200 megtekintéssel és 17% megtekintési aránnyal. 8 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Frank Mason olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 2 400 látogatás tizenkét hónapban: 1 600 a művész profilján, 800 a művekkel.
Mely Frank Mason művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Sötét (Fényerő) leírású művek 50% látogatást generálnak a katalógus 23% részére.