Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frank Mcclure oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Frank Mcclure: olvasói összefoglaló
Az elmúlt tizenkét hónapban Frank Mcclure legmegtekintettebb műve a WikiOO.org adatbázisában Picnic Objects volt: 200 megtekintés, ami a művész összes megtekintésének 9%-át teszi ki. Ezt követi Ladyslippers és Owls. A Frank Mcclure oldalát összesen 2 500 alkalommal olvosták el: 300 alkalommal az művész profilján és 2 200 alkalommal az egyes művek oldalán. A megtekintés 50%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A legnépszerűbb hónap Júl 2026 volt, 2 000 megtekintéssel. A látogatók Értékmentesen fakó (Színelnyomás) kategóriát többet böngésznek, mint amennyit a katalógus aránya sugallna: a látogatások 50%-át, miközben a művek 38%-át teszi ki.
A(z) Frank Mcclure 10 legkeresettebb műve
Frank Mcclure művei a(z) WikiOO.org platformján az elmúlt tizenkét hónapban történt konzultációk száma alapján sorrendben, a legtöbb konzultációt kapott művektől kezdve.
-
1
Picnic Objects
200 látogatás · 9,1%
-
2
Ladyslippers
200 látogatás · 9,1%
-
3
Owls
200 látogatás · 9,1%
-
4
Untitled (Roots, Branches and Wall)
200 látogatás · 9,1%
-
5
A Far Horizon, 1966
100 látogatás · 4,5%
-
6
Flowers in a Window, 1964
100 látogatás · 4,5%
-
7
Ripening Grain
100 látogatás · 4,5%
-
8
Circus Pals
100 látogatás · 4,5%
-
9
Full Moon 2
100 látogatás · 4,5%
-
10
Houseplant
100 látogatás · 4,5%
Hány alkalommal nézik meg Frank Mcclure felvételét havonta?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Adattáblázat
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 100 | 1 900 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sze 2026 | 100 | 0 |
Mennyire gyakran tekintik meg Frank Mcclure műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen típusú Frank Mcclure műveket tekintenek meg az olvasók?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Adattáblázat
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 0,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 32,0% | 36,4% |
| Fényerék egyensúlya | 60,0% | 59,1% |
| Fényes | 8,0% | 4,5% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 38,0% | 50,0% |
| Finom színtónusú | 48,0% | 36,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 12,0% | 13,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 2,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 87,0% | 85,0% |
| Földszínek | 8,7% | 10,0% |
| Monokróm | 2,2% | 5,0% |
| Sötét tónusú | 2,2% | 0,0% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 22,0% | 18,2% |
| Egyensúlyos | 74,0% | 72,7% |
| Élénk | 4,0% | 9,1% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 4,5% |
| Lágy | 6,0% | 13,6% |
| Egyensúlyozott | 6,0% | 0,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 20,0% | 18,2% |
| Kijelentés | 64,0% | 63,6% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,0% | 9,1% |
| Lágyan kevert paletta | 2,0% | 4,5% |
| Egyensúlyozott harmónia | 10,0% | 18,2% |
| Erős színegyüntetés | 44,0% | 27,3% |
| Egységes színpaletta | 34,0% | 40,9% |
Mely Frank Mcclure műveket tekintik meg a legtöbbször, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Adattáblázat
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (Woman Wearing Plu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Moon 2 (over Shore Roc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tall Ships 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in the Fields | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bottle and Wine Glass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Market with Cafe Sign | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dark Exit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snow on the Window | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hangman's Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Moon 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Frank Mcclure?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Adattáblázat
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hány Frank Mcclure konzultáció történik naponta, és mi várható?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Adattáblázat
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| hét 21 Sze | 100 |
| kedd 22 Sze | 0 |
| sze 23 Sze | 0 |
| csüt 24 Sze | 0 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 200 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 0 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 0 |
| vas 11 Okt | 100 |
| hét 12 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 13 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 14 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 0 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 0 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 0 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 0 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 0 |
Kérdések Frank Mcclure olvasótájáról
Mely Frank Mcclure művei a legnépszerűbbek?
- Picnic Objects, 200 megtekintéssel (9% Frank Mcclure összes megtekintésének). A fenti rangsorban 10 mű szerepel.
Hány alkalommal keresik Frank Mcclure a(z) WikiOO.org felületén?
- 2 500 alkalom a tizenkét hónapban: 300 az artist profilján és 2 200 a műalkotások oldalán.
Milyen műveit szeretik a leginkább Frank Mcclure alkotásai közül a olvasók?
- Értékmentesen fakó (Színelnyomás): a látogatások 50%-át, a katalógus 38%-ával szemben.