Frank StellaAki a feljegyzéseket és a műveket böngészeti
1936
–
2024
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frank Stella oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Frank Stella: a konzultációk adatai
A(z) Frank Stella művei közül a legkeresettebb a The Fountain, amely 12 hónap alatt 900 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 20%-át teszi ki. A rangsorban utána Darabjerd III és Tahkt-I-Sulayman Variation II áll. A művész profilját 3 300 alkalommal, a művek oldalait pedig 2 700 alkalommal åpették meg, összesen 6 000 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 191%-el nőtt. Sze 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 3 200. A konzultáció nyelvei: Angol (74%), Spanyol (9%) és Cseh (5%). A látogatók számítógépek (53%), telefonok (42%) és tabletek (5%) eszközökön tekintik meg a feljegyzéseket. Az olvasók 50% esetben választják a Egyensúlyos (Színintenzitás) kategóriát, amely a katalógus 32% részét teszi ki.
Frank Stella: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Frank Stella műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
1 500
Aug 2026
300
800
Sze 2026
2 800
400
Mikor keresik a(z) Frank Stella műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Frank Stella alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Minimalista
66,7%
59,1%
Karakteres
11,1%
18,2%
Békés, nyugodt
11,1%
18,2%
Modern
11,1%
4,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
44,4%
45,5%
Energikus
22,2%
22,7%
Belső elmélyülést sugárzó
22,2%
13,6%
Nyugodt
11,1%
18,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
10,0%
13,6%
Lágy árnyékok
8,0%
0,0%
Érezhető fényesség
22,0%
34,1%
Fényerék egyensúlya
34,0%
36,4%
Fényes
26,0%
15,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
44,0%
15,9%
Finom színtónusú
18,0%
34,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
12,0%
15,9%
Egyértelmű színprészenység
18,0%
18,2%
Éles színűség
8,0%
15,9%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
46,7%
33,3%
Földszínek
17,8%
25,6%
Pasztell színek
13,3%
17,9%
Sötét tónusú
8,9%
12,8%
Monokróm
8,9%
2,6%
Élénk
2,2%
5,1%
Fémfényű színek
0,0%
2,6%
Természet
2,2%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
42,0%
13,6%
Egyensúlyos
32,0%
50,0%
Élénk
26,0%
36,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
22,0%
2,3%
Lágy
12,0%
29,5%
Egyensúlyozott
2,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
20,4%
Kijelentés
46,0%
47,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
44,0%
50,0%
Lágyan kevert paletta
14,0%
29,5%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
4,5%
Erős színegyüntetés
16,0%
13,6%
Egységes színpaletta
18,0%
2,3%
Melyek Frank Stella legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Gran Cairo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hyena Stomp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Basra Gate III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Die Fahne Hoch!
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Marriage of Reason and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Manteneia II – Magyar nyelv…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Composition (S/1)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Maquette for the Mural in t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shoubeegi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan alakul Frank Stella konzultációinak megtekintési eloszlása eszközönként?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 200
53,3%
telefonok
2 500
41,7%
tabletek
300
5,0%
Mely nyelveken keresik Frank Stella?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
4 300
74,1%
Spanyol
500
8,6%
Cseh
300
5,2%
Lengyel
300
5,2%
Orosz
200
3,4%
Olasz
100
1,7%
Portugál
100
1,7%
Hány napi konzultáció Frank Stella számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
800
hét 28 Sze
600
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
600
csüt 1 Okt
400
pén 2 Okt
300
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
900
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
600
csüt 8 Okt
200
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt
500
csüt 15 Okt
300
pén 16 Okt
600
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
300
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
Frank Stella olvasótábora
Melyik Frank Stella műve a leggyakrabban megtekintett?
The Fountain az első helyen 900 megtekintéssel és 20% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Frank Stella olvasótábora a WikiOO.org platformon?
6 000 látogatás tizenkét hónapban: 3 300 a művész profilján, 2 700 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Frank Stella olvasói?
számítógépek (53%), telefonok (42%) és tabletek (5%) eszközöket használnak; a számítógépek a megtekintések 53%-át teszi ki.
Mely nyelveket használják Frank Stella olvasói?
Angol (74%), Spanyol (9%) és Cseh (5%); a(z) Angol nyelv 74%-át teszi ki.
Mely Frank Stella művei felelnek meg az olvasók választásának?
A Egyensúlyos (Színintenzitás) leírású művek 50% látogatást generálnak a katalógus 32% részére.