Franz MarcAki a feljegyzéseket és a műveket böngészeti
1880
–
1916
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Franz Marc oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Franz Marc: a konzultációk adatai
A(z) Franz Marc művei közül a legkeresettebb a A Vöröslovakok, amely 12 hónap alatt 8 700 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 7%-át teszi ki. A rangsorban utána Haladás ökörök II és Gazdasági lóak (The Red Horses) áll. A művész profilját 15 900 alkalommal, a művek oldalait pedig 109 000 alkalommal åpették meg, összesen 124 900 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 68%-el nőtt. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 78 800. A konzultáció nyelvei: Angol (30%), Spanyol (15%) és Orosz (7%). A látogatók számítógépek (76%), telefonok (21%) és tabletek (3%) eszközökön tekintik meg a feljegyzéseket. Az olvasók 52% esetben választják a Sötét tónusú (Színpaletta) kategóriát, amely a katalógus 38% részét teszi ki.
Franz Marc: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Franz Marc műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
2 900
Júl 2026
5 600
73 200
Aug 2026
3 800
12 200
Sze 2026
6 200
20 700
Mikor keresik a(z) Franz Marc műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Franz Marc alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
16,3%
28,7%
Nyugodt
38,8%
22,8%
Misztikus
8,2%
19,2%
Dramatikus
10,2%
14,5%
Természetes tónusú
18,4%
9,1%
Karakteres
4,1%
2,0%
Éteri
0,0%
1,4%
Elegáns
0,0%
0,9%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
57,1%
49,4%
Nyugodt
12,2%
14,8%
Nyugodt
6,1%
8,5%
Melankolikus
4,1%
6,3%
Energikus
0,0%
4,2%
Belső elmélyülést sugárzó
4,1%
4,0%
Erőteljes presence
2,0%
2,9%
Örömteli
4,1%
2,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
18,0%
7,1%
Lágy árnyékok
32,0%
34,7%
Érezhető fényesség
22,0%
26,7%
Fényerék egyensúlya
28,0%
24,3%
Fényes
0,0%
7,2%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
4,0%
5,1%
Finom színtónusú
8,0%
9,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
38,0%
24,1%
Egyértelmű színprészenység
42,0%
55,9%
Éles színűség
8,0%
5,7%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Sötét tónusú
38,1%
52,4%
Földszínek
40,5%
23,2%
Semleges tónusok
14,3%
19,5%
Pasztell színek
4,8%
3,1%
Fémfényű színek
0,0%
0,9%
Természet
0,0%
0,5%
Élénk
0,0%
0,4%
Meleg tónusú
2,4%
0,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
2,0%
4,0%
Egyensúlyos
40,0%
30,9%
Élénk
58,0%
65,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
3,6%
Lágy
18,0%
13,3%
Egyensúlyozott
16,0%
7,9%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
19,9%
Kijelentés
44,0%
55,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
38,0%
31,9%
Lágyan kevert paletta
16,0%
25,0%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
16,4%
Erős színegyüntetés
22,0%
19,6%
Egységes színpaletta
6,0%
7,1%
Melyek Franz Marc legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Vöröslovakok
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
2 500
3 000
Tirol
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
400
1 200
Gazdasági lóak (The Red Hor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
500
900
Szilárd tigris
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
500
1 000
Erdő mókusssal (úgy is isme…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
200
Horse in a Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
Gazellák
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
The First Animals
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
A mandrill
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
Fabulous Beast II (also kno…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
100
Hogyan alakul Franz Marc konzultációinak megtekintési eloszlása eszközönként?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
A táblázatban szereplő adatok
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
95 000
76,1%
telefonok
25 900
20,7%
tabletek
4 000
3,2%
Mely nyelveken keresik Franz Marc?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
2 000
29,9%
Spanyol
1 000
14,9%
Orosz
500
7,5%
Francia
400
6,0%
Bolgár
300
4,5%
Holland
300
4,5%
Svéd
300
4,5%
Ukrán
300
4,5%
Német
200
3,0%
Észt
200
3,0%
Hány napi konzultáció Franz Marc számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
1 900
csüt 24 Sze
1 600
pén 25 Sze
1 700
szo 26 Sze
2 600
vas 27 Sze
500
hét 28 Sze
3 400
kedd 29 Sze
1 600
sze 30 Sze
1 400
csüt 1 Okt
1 900
pén 2 Okt
1 400
szo 3 Okt
1 000
vas 4 Okt
1 100
hét 5 Okt
2 200
kedd 6 Okt
400
sze 7 Okt
2 300
csüt 8 Okt
1 300
pén 9 Okt
1 100
szo 10 Okt
1 200
vas 11 Okt
2 100
hét 12 Okt
1 400
kedd 13 Okt
2 500
sze 14 Okt (előrejelzés)
1 800
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 600
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 400
szo 17 Okt (előrejelzés)
1 600
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 200
hét 19 Okt (előrejelzés)
2 300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 500
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 700
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 500
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 300
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 500
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 200
hét 26 Okt (előrejelzés)
2 200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 400
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 700
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 400
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 300
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 400
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 100
hét 2 Nov (előrejelzés)
2 100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 300
Franz Marc olvasótábora
Melyik Franz Marc műve a leggyakrabban megtekintett?
A Vöröslovakok az első helyen 8 700 megtekintéssel és 7% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Franz Marc olvasótábora a WikiOO.org platformon?
124 900 látogatás tizenkét hónapban: 15 900 a művész profilján, 109 000 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Franz Marc olvasói?
számítógépek (76%), telefonok (21%) és tabletek (3%) eszközöket használnak; a számítógépek a megtekintések 76%-át teszi ki.
Mely nyelveket használják Franz Marc olvasói?
Angol (30%), Spanyol (15%) és Orosz (7%); a(z) Angol nyelv 30%-át teszi ki.
Mely Franz Marc művei felelnek meg az olvasók választásának?
A Sötét tónusú (Színpaletta) leírású művek 52% látogatást generálnak a katalógus 38% részére.