Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Franz Roubaud oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Franz Roubaud: a konzultációk adatai
A(z) Franz Roubaud művei közül a legkeresettebb a Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge, amely 12 hónap alatt 300 megtekintést ért el, ami összes megtekintés 12%-át teszi ki. A rangsorban utána Cossacks és Two Cossack Men áll. A művész profilját 500 alkalommal, a művek oldalait pedig 2 100 alkalommal åpették meg, összesen 2 600 megtekintés. Aug 2026 és Sze 2026 között a megtekintések száma 100%-el csökkent. Júl 2026 a hónap, amikor a legtöbb konzultáció volt: 2 000. Az olvasók 56% esetben választják a Értékmentesen fakó (Színelnyomás) kategóriát, amely a katalógus 28% részét teszi ki.
Franz Roubaud: a(z) 10 legnézettebb mű
Minden bejegyzés egy Franz Roubaud műveit és azok WikiOO.org platformon történt az elmúlt tizenkét hónapban elért nézettségi rangját mutatja be.
-
1
Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge
300 látogatás · 12,0%
-
2
Cossacks
200 látogatás · 8,0%
-
3
Two Cossack Men
200 látogatás · 8,0%
-
4
The Siege Of Sevastopol Panorama
200 látogatás · 8,0%
-
5
Study Of Soldiers For The Panorama The Defence Of Sevastopol
100 látogatás · 4,0%
-
6
Boat On The Shore
100 látogatás · 4,0%
-
7
Falconer
100 látogatás · 4,0%
-
8
Circassians Crossing A River At Sunset
100 látogatás · 4,0%
-
9
Cossacks In A Mountain River
100 látogatás · 4,0%
-
10
Cosaque Sur Un Cheval Blanc
100 látogatás · 4,0%
Mikor olvassák a Franz Roubaud rekordját?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
A táblázatban szereplő adatok
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 300 |
| Júl 2026 | 300 | 1 700 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sze 2026 | 0 | 0 |
Mikor keresik a(z) Franz Roubaud műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választanak a látogatók Franz Roubaud alkotmányai közül?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
A táblázatban szereplő adatok
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 2,0% | 0,0% |
| Lágy árnyékok | 6,0% | 12,0% |
| Érezhető fényesség | 52,0% | 44,0% |
| Fényerék egyensúlya | 36,0% | 44,0% |
| Fényes | 4,0% | 0,0% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 28,0% | 56,0% |
| Finom színtónusú | 42,0% | 16,0% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 22,0% | 28,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 8,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 66,7% | 60,9% |
| Földszínek | 24,4% | 34,8% |
| Sötét tónusú | 6,7% | 0,0% |
| Pasztell színek | 2,2% | 4,3% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 22,0% | 40,0% |
| Egyensúlyos | 58,0% | 44,0% |
| Élénk | 20,0% | 16,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 8,0% |
| Lágy | 22,0% | 24,0% |
| Egyensúlyozott | 24,0% | 20,0% |
| Erőteljes kontrasztú | 26,0% | 16,0% |
| Kijelentés | 24,0% | 32,0% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 30,0% | 36,0% |
| Lágyan kevert paletta | 4,0% | 20,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 16,0% |
| Erős színegyüntetés | 28,0% | 16,0% |
| Egységes színpaletta | 18,0% | 12,0% |
Melyek Franz Roubaud legnézettebb művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
A táblázatban szereplő adatok
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Playing Kokpar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossacks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Malakhov1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Caravanserai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle Between Russian and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dadon Shemakha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossacks Crossing The River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crossing The River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cossacks In A Mountain River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Hay Cart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Mely nyelveken keresik Franz Roubaud?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
A táblázatban szereplő adatok
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 100 | 100,0% |
Hány napi konzultáció Franz Roubaud számára, a következő három hét протягом?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
A táblázatban szereplő adatok
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 0 |
| hét 28 Sze | 0 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 0 |
| csüt 1 Okt | 0 |
| pén 2 Okt | 0 |
| szo 3 Okt | 0 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 100 |
| kedd 6 Okt | 100 |
| sze 7 Okt | 0 |
| csüt 8 Okt | 0 |
| pén 9 Okt | 0 |
| szo 10 Okt | 100 |
| vas 11 Okt | 200 |
| hét 12 Okt | 0 |
| kedd 13 Okt | 0 |
| sze 14 Okt | 0 |
| csüt 15 Okt | 0 |
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 200 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 200 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 100 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 0 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 0 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 0 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 300 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 0 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 0 |
Franz Roubaud olvasótábora
Melyik Franz Roubaud műve a leggyakrabban megtekintett?
- Passage Of Prince Argutinskiy Through The Caucasian Ridge az első helyen 300 megtekintéssel és 12% megtekintési aránnyal. 10 műművészeti alkotás rangsorolva fölötte.
Mennyi a Franz Roubaud olvasótábora a WikiOO.org platformon?
- 2 600 látogatás tizenkét hónapban: 500 a művész profilján, 2 100 a művekkel.
Mely Franz Roubaud művei felelnek meg az olvasók választásának?
- A Értékmentesen fakó (Színelnyomás) leírású művek 56% látogatást generálnak a katalógus 28% részére.